Gonzalo Higuain igra za najslabši klub lige, Inter Miami se sramoti v ligi MLS

Uredništvo 22. julij 2021 4 Komentiraj
Ekipi Gonzala Higuaina ne gre nič po načrtih. (foto: Getty Images)
Phil Neville je slabo začel z delom pri klubu, ki ga vodi David Beckham.
V vzhodni konferenci lige MLS na dnu najdemo klub, ki ima visoke ambicije, Davida Beckhama za solastnika in Gonzala Higuaina v konici napada. Inter Miami je kljub temu povsem zadnji v ligi, na 12 tekmah je osvojil vsega osem točk. Trenutno je ekipa, ki jo neuspešno vodi Phil Neville, zanjo pa igra tudi Blaise Matuidi, v izjemno črnem nizu kar šestih zaporednih porazov.

New Englad (vodi ga nekdanji selektor ZDA Bruce Arena) je na zadnji tekmi Inter v Miamiju povozil s kar 5:0, 4:0 pa je bilo že ob polčasu.

Higuain ima v letošnji sezoni na svojem strelskem računu pet golov.

Izjemno slabo gre to sezono tudi Chicagu našega Roberta Berića, ki ima le štiri točke več od Interja. Berić je na 14 tekmah dosegel dva gola.

4
matej1111
22.7.2021, 09:12 (popravljeno 22.7.2021, 09:13)
Gospod Higuain. Mojster napizdovanja klubov. Če bi bil Nemec, bi bil največji dosežek Hofenhaim. hahahahahahahah
0
3
The_Special_1
22.7.2021, 14:39
Če bi v finalu SP 2014 namesto njega v napadu bil Di Maria, bi Argentinci imeli 3 naslove SP.
0
0
Werder Lunik
22.7.2021, 15:07
- Odgovor na komentar osebe The_Special_1 Poglej komentar
Razumem kaj hočeš povedat, ampak na SP 2014 je Di Maria igral vezista v formaciji 4-3-3 (mislim da je enako vlogo igral tisto sezono tudi v Realu) in ga je v finalu nadomestil Enzo Perez, ki se žal ni obnesel. V vsakem primeru bi torej napad bil kakršen je bil. Se pa strinjam, da če bi recimo Sabella vzel s seboj Teveza in njemu ponudil priložnost v napadu, da bi se vse končalo drugače. Zakaj je menjal ob polčasu Lavezzija z Agüerom, ki je bil za časa turnirja v najslabši formi vseh časov, mi ne bo nikoli jasno, kaj je imel pa kasneje v igri počet Palacio pa še manj.
0
0
t1t2t3
22.7.2021, 18:01
Mah higuain že dolga leta ni vrhunski napadalec. Imel je 1,2 dobri sezoni pri Realu in to je to. In tiste zapravljene šanse v finalu SP proti nemciji. Lepše mu messi ne bi mogel nameščat žog...
0
0

1

Benzema je "out", začetek priprav bo moral počakati zaradi višje sile

24.7.2021, 2:08
Dokler ne bo oddale negativnega testa.. čakajte, a če maš ta virus je potem zagotovo da ga preboliš pa da si ziher potem negativen? zakaj pa potem zarad virusa ustavljamo svet, če se že vnaprej ve da ga človek preboli brez posledic

4

Manchester United ima zdaj v lasti prve štiri najdražje nakupe v zgodovini Premier League

24.7.2021, 2:00
Heh, komaj čakam da vidim United fejlirati v novi sezoni. To bojo epska norčevanja. Ta klub že 7 let noro zapravlja

11

Wijnaldum zatrjuje: PSG nisem izbral zaradi denarja

alex
23.7.2021, 22:51
2x bolšo ekipo :-) :-) atletico bo pomoje še enkrat letos.

11

Manchester United je iz Jadona Sancha naredil drugega najdražjega Angleža vseh časov

UNHOLY CULT
23.7.2021, 22:28
Prepoteni angleži, kot vedno.. Reprezentanca nima za burek klubi pa razmetavajo z tujim kapitalom. Tipično luzersko " angleško"

Lepo je zmagati proti Angliji na Wembleyu. Angleži vedno mislijo, da so najboljši, največji, najbolj talentirani in najlepši. Če pa pogledate njihovo vitrino, boste v njej našli en sam in še to zarjavel pokal iz leta 1966. Poglejte našo vitrino, polna je! ...več