
Aurelien Tchouameni (foto: Getty Images)
Po kapetanu Federicu Valverdeju se je pri Real Madridu oglasil tudi Aurelien Tchouameni, ki naj bi soigralca udaril na treningu.
Prvi se je oglasil Fede Valverde, danes pa je svoje misli po nečednih prizorih na treningih Real Madrida delil tudi Aurelien Tchouameni. Vezista sta se sprla na treningu, napetosti so trajale več dni in na neki točki je počilo, zato je prišlo do fizičnega obračunavanja med soigralcema, končalo pa se je tako, da je moral Valverde celo v bolnišnico.
Urugvajec je potrdil prepir, toda zanikal poročila, da ga je Tchouameni udaril.
Zapis Aureliena Tchouamenija:
"Kar se je ta teden dogajalo na treningu, je bilo nesprejemljivo - to pravim ob misli na zgled, ki ga bi morali dajati mladim. V nogometu ali v šolah. Ne glede na to, kdo ima prav in kdo ne, bi morali vselej iskati mirne rešitve, da bi prišlo do razrešitve spora.
Predvsem pa mi je žal nad podobo, ki smo jo prilepili klubu. Vem, da smo igralci, navijači, vodstvo in tudi strokovni štab globoko razočarani nad tem, kako se je sezona odvila, toda frustracije ne opravičujejo tega, kar se je zgodilo na treningu.
Takšni incidenti se lahko zgodijo v vsaki garderobi, toda niso vredni Real Madrida. Kakorkoli že, zdaj ni več čas za ugotavljanje, kdo je kaj naredil, kdo je kaj rekel ali kdo je imel prav in kdo ne. Sprejemam kazen s strani kluba in jo spoštujem.
Ostajamo družina. Včasih z nesoglasji, vendar pa so naši cilji vedno nad vsem ostalim. Ekipi sem se opravičil in opravičujem tudi navijačem."