SLO | SRB | ENG

Premier League

Fulhamu so nogometaši Manchester Uniteda zelo všeč, zdaj je v igri prestop branilca

Uredništvo 1. julij 2022 0 Komentiraj
Erik Bailly je doslej nastopal za Espanyol, Villarreal in Manchester United. (foto: Getty Images)
Krčenje kadra pri rdečih vragih se nadaljuje, naslednji na izhodnih vratih je 28-letni osrednji branilec, na katerega Erik Ten Hag ne bo računal.
Tudi Eric Bailly se je znašel na seznamu želja pri novopečenem angleškem prvoligašu Fulhamu. Osrednji branilec iz Slonokoščene obale je pred leti na Old Trafford prispel kot velika in tudi draga okrepitev in sprva se je zdelo, da je Manchester United s prestopom zadel v polno, potem pa so sledile mnoge poškodbe in tudi nihanja v formi. Skoraj težko je verjeti, da je Bailly član Manchester Uniteda že 6 let.  
 
Zdaj se njegova epizoda pri angleškem velikanu očitno zaključuje, nizozemski trener Erik Ten Hag nanj namreč ne bo računal v prihodnji sezoni. Rešitev mu zdaj ponuja Fulham, ekipa iz Londona si želi nekdanjega člana španskega Villarreala izposoditi do konca prihodnje sezone. V tem pogledu so že navezali stike s predstavniki Uniteda. Fulham se sicer trenutno zanima tudi za nekatere druge rdeče vrage.  
 
Danes smo že poročali, da je v igri za prestop k Fulhamu tudi brazilski vezist Andreas Pereira, pogosto pa se z omenjenim klubom povezuje tudi napadalnega vezista Jesseja Lingarda, ki je po izteku pogodbe pri Manchester Unitedu postal prost nogometaš. Eric Bailly je za Manchester United od leta 2016 dalje skupno zbral 113 nastopov v vseh tekmovanjih, na svoj račun je ob tem vpisal po en zadetek in eno asistenco.  
 

KOMENTARJI

0
Ta novica še nima komentarjev.

ODGOVORI NA KOMENTAR

PREKLIČI
OBJAVI

UREDI KOMENTAR

PREKLIČI
Shrani

Zadnji komentarji


2

Epski preobrat Barcelone! Do 81. minute je zaostajala z 0:2, nato se je razjezil Robert Lewandowski

Heturo
23.9.2023, 22:21
Postava iz prvega polčasa je igrala obupno.

1

Obramba Olimpije je postala zelo resen problem: Nobena ekipa v prvi slovenski ligi ni prejela več zadetkov!

zuti77
23.9.2023, 21:47
Na tekmah v Šiški je "obramba je problem" že več kot zadnje tri leta. Mimogrede, napada kot problema pa tam nihče ne omenja, začuda, pa čeprav so danes dosegli šele drugi in tretji gol na zadnjih 7 tekmah v Šiški. Do današnje tekme je bila gol razlika 1-12 in 5 porazov ter 2 remija. Ja, današnja tekma je takšna grozna, nepričakovana tragedija.... sam da se piše in da se služi s kliki. Senzacionalizem par excellence.

9

Prekletstvo Olimpije na Žaku se nadaljuje: Bravo je dobil mestni derbi, blestel je mladi Martin Pečar!

zuti77
23.9.2023, 21:43
Dobro jutro! Sedaj, ko si se zbudil iz spanca... uspeh v Evropi je že, rezultatski in finančni. (ponovni) uspeh v SNL, pa še pride. Naslednje leto pa potem še po to v Evropi, kar mogoče ti dojemaš kot uspeh tam... osvojitev pokala? LOL

4

Joau Henriquesu je prekipelo: Kdor je tekmo delegiral ob 13. uri, nas je želel ubiti, za NZS smo poskusni zajčki

Rookie
23.9.2023, 18:54
Enkrat v življenju ste se uvrstili v evropske pokale, odigrali eno tekmo v skupini, čez tri dni drugo v prvenstvu, kader 30 igralcev, pa jokate u 3 p.m. Če dandanes ne moreš odigrat tekem v ritmu 3-4 dni, pri vseh regeneracijskih pripomočkih, te pa idi d*kat k*rac al kaj, ne vem.... Pa niste normalni no. Da ne omenjam, da je naslednja tekma čez 5 dni.... Bolano kako delate.

Poudarjeno

Gre za mladega, nadarjenega nogometaša, reprezentanta Severne Makedonije, predvsem pa za profil igralca, ki je bil načrtno izbran. Vedeli smo, da bo Brnića ob takšnih predstavah dolgoročno skoraj nemogoče zadržati in smo skušali biti pripravljeni, tako da smo imeli dovolj časa za spremljanje ter izbiro. V slovenskem prostoru je kar nekaj zanimivih fantov, a z drugačnimi značilnostmi. Naš izbor je Behar Feta, ki ima dinamiko, hitrost, sposobnost v igri ena na ena. ...več
Marko Šuler o Beharju Feti
Angel Di Maria sploh ni vedel, kakšno plačo bo imel v Benfici. O tem se niti ni želel pogovarjati. Rekel mi je le, da se želi vrniti v klub in da bo igral tudi za en evro, če bo treba. Seveda smo mu dali več, vendar pa nas je s svojim stališčem presenetil. Takšni zvezdniki običajno hočejo maksimum, Di Maria pa je za plačo izvedel šele, ko je podpisal pogodbo. ...več
Rui Costa o Angelu Di Marii
V novem klubu sem preživel le en teden, je pa bilo vse zgolj pozitivno. Klub je zelo urejen, trener je dober, ekipa zelo kakovostna. Zaigral sem na prvi tekmi, liga se mi zdi zelo kakovostna. Soigralci so me zelo lepo sprejeli, tega nisem pričakoval. Takoj so me vpeljali v igro, v način dela. ...več
Svit Sešlar o Eyupsporu

Anketa

Kdo bo prvak v letošnji sezoni slovenske lige?


Vseh glasov: 1129
Nogomania.com
Vse ostalo je nepomembno.

Portal www.nogomania.com je eden najbolj obiskanih spletnih portalov s športno vsebino pri nas.

Podaja dnevno sveže vsebine s sveta nogometa in je na spletu prisoten že od leta 2000.