Fenerbahče na uverturi: tri enajstmetrovke v 23 minutah!

Uredništvo 20. avgust 2019 2 Komentiraj
Fenerbahče je novo sezono začel z visoko zmago. (foto: /)
Fenebahče je na uvodni tekmi nove sezone v Turčiji visoko slavil s 5:0, sodnik srečanja pa je v prvih 23 minutah dosodil kar tri enajstmetrovke v korist ekipe Mihe Zajca.
V Turčiji so minuli konec tedna krenili v novo sezono, prvi krog pa je poskrbel za kar nekaj zelo presenetljivih izidov. Krvnik Olimpije Malatyaspor je denimo kar s 3:0 premagal aktualnega viceprvaka Istanbul Basaksehirja, v ponedeljek pa so kot zadnji na igrišče stopili nogometaši Fenerbahčeja in doma kar s 5:0 odpravili Gazisehir Gaziantep. Visoka zmaga Fenerja samo po sebi ni tako veliko presenečenje, kot je presenetilo dejstvo, da je v prvih 23 minutah tekme Fenerbahče izvajal kar tri enajstmetrovke!

Prvo je sodnik Arda Kardesler pokazal v šesti minuti v precej kontroverznih okoliščinah, nato pa sta sledili še dve enajstmetrovki, pri čemer je drugo vratar gostov uspel ubraniti.

Slovenski reprezentant Miha Zajc je na uvodni tekmi sezone sedel na klopi za rezervne igralce.