Eto'o dobil stavo z navijači

Uredništvo 3. junij 2017 1 Komentiraj
(foto: /)
Samuel Eto'o je na začetku sezone, ko Antalyasporu ni šlo, stavil z navijači, da bo klub končal med deseterico. Stavil je 100.000 evrov in stavo dobil.
Antalyaspor je sezono v turškem prvenstvu končal na zanj odličnem petem mestu. V zadnjem krogu je premagal Gaziantepspor, končno peto mesto v močni turški ligi pa je najboljša uvrstitev v zgodovini tega kluba.

Kamerunski veteran Samuel Eto'o je v uspeh vseskozi verjel. Že na začetku sezone, ko je imel Antalyaspor po sedmih krogih na svojem kontu samo tri točke, je nekdanji nogometaš Barcelone in Interja navijačem zagotavljal, da prihajajo boljši časi. Stavil je celo 100.000 evrov, ki jih je bil pripravljen plačati, če Antalyaspor sezone ne bo končal med prvimi desetimi klubi. Končal jo je, kot rečeno, na petem mestu, s čimer je Eto'o, ki je soigralec našega Saše Fornezzija, privarčeval sto evrskih tisočakov.