SLO | SRB | ENG

Endrick je rojen, da postane zvezda! Najstniška 'devetka' je spet zadela za zmago Brazilije

Uredništvo 9. junij 2024 0 Komentiraj
Bodoči igralec Reala Endrick je spet navdušil v dresu Brazilije!

Začenja se Copa America, na kateri bo Brazilija seveda eden od favoritov! Brazilija je kot pripravo na turnir odigrala močno prijateljsko tekmo z Mehiko in zmagala z rezultatom 3:2.

Brazilci so vodili že z 2:0, zadela sta Pereira in Martinelli. V 73. minuti je zaostanek Mehike znižal Quinones, v tretji minuti sodnikovega podaljška pa je Martinez izid poravnal. A tekme še ni bilo konec.

V šesti minuti sodnikovega podaljška je trenutek navdiha doživel - Endrick! Sedemnajstletni veliki up Brazilije je zadel po podaji Viniciusa Juniorja, s katerim bo v bodoče igral v Realu iz Madrida

Endrick je v igro vstopil v drugem polčasu in tako dosegel že tretji reprezentančni in hkrati tudi pomemben gol, saj je zadel tudi proti Angliji in Španiji! Zanimivo, doslej za Brazilijo sploh še ni igral več kot en polčas!

Mladi Brazilec bo 21. julija praznoval polnoletnost, s tem dnem pa bo lahko tudi formalno prestopil v Real.