SLO | SRB | ENG

Bundesliga

Eintracht ni Celje! Albert Riera v središču incidenta, o katerem danes pišejo mediji

Uredništvo 30. april 2026 0 Komentiraj
Albert Riera (foto: Getty Images)
Albert Riera ima v Eintrachtu vse večje probleme. Želi uvesti spremembe, toda nekateri igralci se ne dajo, zato se je vmešalo vodstvo kluba.

Eintracht Frankfurt ima problem. Albert Riera želi uveljaviti svojo voljo in predvsem svoje principe, pri čemer pa je naletel na veliko trši odpor igralcev kot ga je pričakoval in ga je bil vajen iz Olimpije ter Celja

Bild tako razkriva podrobnosti incidenta, ki zadeva napadalca Jonathana Burkardta. Riera se je spravil na 25-letnega nogometaša zaradi njegove fizične pripravljenosti. Zmotil ga je odstotek maščobe v telesu strelca 10 prvenstvenih golov to sezono. 

Riera pa se je igralca lotil preko "posrednika". Svojemu pomočniku Janu Fiesserju je naročil, da naj igralcu dopove, kaj je narobe in kaj mora spremeniti. Igralec, za katerega je Eintracht plačal Mainzu kar 21 milijonov evrov odškodnine, tega ni dobro sprejel. Prepričan je, da bi očitke moral slišati iz ust Alberta Riere, četudi jih zavrača in trdi, da je povsem dobro fizično pripravljen. 

Španec pa je šel še dlje in igralca kritiziral zaradi njegove igre v obrambi. Tako je med njima počilo. Igralec se je obrnil na agenta, ki je nezadovoljstvo prenesel športnemu direktorju Markusu Kroscheju. Bild poroča, da je Krosche želel pojasnila Riere, ki pa je to ocenil kot problematično!

Bo Eintracht sploh igral v Evropi?

Odnosi so se tako poslabšali, Burkhardt je pristal na klopi za rezervne nogometaše, Eintracht pa tekme proti Augsburgu ni dobil. Trenutno je Eintracht na sedmem mestu v Bundesligi, ki še zagotavlja igranje v konferenčni ligi. Ker je Eintracht klub, ki je igral ligo prvakov, bi morebitno neigranje Evrope seveda bil neuspeh, ki bi ga Albert Riera verjetno težko preživel. 

KOMENTARJI

0
Ta novica še nima komentarjev.

ODGOVORI NA KOMENTAR

PREKLIČI
OBJAVI

UREDI KOMENTAR

PREKLIČI
Shrani

Zadnji komentarji


1

Rade Bogdanović udaril po Cristianu Ronaldu: 'Sramota je, da sploh igra na SP, saj komaj hodi'

Kocka_Mraza
12.6.2026, 19:57
Povedal kar 99,9% "novinarjev" nima jajc ter raje liže dupe Ritopiku7

2

Prestopni hat-trick Real Madrida! Silva je že segel v roke Atleticu, nato pa je sledil preobrat za 180 stopinj

Maestro8
12.6.2026, 19:40
Človek komaj junij je, relax. Silva bi bil totalno nepotrebna okrepitev, vezistov ima Barca za izvoz, okrepitve so potrebne predvsem v obrambi, ter špica, vezist pač ne, zato se tudi ni šlo resno po Bernarda Silvo.

10

Benjamin Šeško je razkril vse svoje tetovaže: 'Verjamem v boga, spremlja me skozi življenje'

Maestro8
12.6.2026, 19:26
Ateist je nekdo, ki ne verjame v nobenega boga. Glede na zgodovino krščanstva in trenutnim dogajanjem glede židov pa niti ni čudno, da jih noben ne mara. Mislim noben normalen.

13

Ameriške oblasti so somalskega sodnika zavrnile, zaradi 'sodelovanja s terorističnimi organizacijami'

peacemaker1
12.6.2026, 18:42
..in kake veze ima pri tem omenjeni sodnik?...

Poudarjeno

Predsednik Maribora je odprl neposredno fronto proti lastniku kluba. Težko razumem, da bi jaz dal 10 milijonov in pustil, da mi nekdo soli pamet. Strokovno morda še, strateško pa zagotovo ne. Ko je bil v klubu Zlatko Zahović, so vsi lepo živeli. Potem so ga 'spakirali', sami pa ostali v klubu. Zdaj so tukaj Turki. ...več
Matjaž Kek
Pogovarjal sem se, ne le s Celjem, tudi z drugimi klubim. To je bil le pogovor, spoznali smo se in izmenjali mnenja. Govorilo in pisalo se je o financah in Celju, verjemite mi, to je zadnja stvar. Tudi ne zdi se mi logično, da bi se zapletlo pri tej točki, saj poznate Celje in veste, s kakšnim proračunom razpolaga klub. Če bom začutil, da je stvar prava zame, da je klub organiziran, da je športni direktor pravi, potem denar zame ne bo nikoli problem. ...več
Mišo Brečko
Iskreno rečeno, zgodilo se bo, kar se bo. Velikega vpliva na to nimam. Vem, da so govorice zanimive, ampak osredotočen sem na igrišče. Pogodbo imam, v klubu sem že 12 let. Vedno sem spoštoval pogodbo in jo bom tudi v bodoče. Želim si osvajati lovorike, ki jih še nisem. Besedo ima tudi klub. ...več
Jan Oblak o morebitnem prestopu

Anketa

Kdo bo osvojil naslov svetovnega prvaka?





Vseh glasov: 537
Nogomania.com
Vse ostalo je nepomembno.

Portal www.nogomania.com je eden najbolj obiskanih spletnih portalov s športno vsebino pri nas.

Podaja dnevno sveže vsebine s sveta nogometa in je na spletu prisoten že od leta 2000.