Serie A

"Dovolj mi je govorjenja, naj direktorji razjasnijo položaj"

Uredništvo 6. november 2019 6 Komentiraj
Antonio Conte opozarja na težave Interja. (foto: uradna spletna stran kluba)
Italijanski velikan je bil na odlični poti, da se z zmago na gostovanju povsem približa napredovanju v nadaljevanje elitnega tekmovanja. A v drugem polčasu je sledil kolaps, ki repe vleče že minulih tekem.
Milanski Inter je na tekmi skupine F aktualne Lige prvakov ob polčasu vodil z 2:0 na gostovanju pri dortmundski Borussiji. Vse je imel v svojih rokah, v drugem delu pa je sledil kolaps in popoln preobrat. Rumeno-črni so slavili s 3:2 in si izboljšali možnosti za uvrstitev v nadaljevanje.

"Zgodilo se je enako, kot proti Barceloni. Oziroma še huje, saj smo imeli dva zadetka prednosti. Razočaran sem, a kaj naj rečem? Govorijo mi, naj se več smejim pred kamerami, naj ponavljam, da gre za postopno rast. Zato na dan z vprašanji, poskušal bom odgovoriti," je vidno nejevoljni trener Antonio Conte govoril sedmi sili po dvoboju.

"Napake smo očitno delali pri pripravi v sezono. Fantje so na maksimalnih obratih sleherno tekmo in več od tega ne moremo storiti. Hvaležen sem jim za vloženo, a ta poraz me spravlja ob živce in upam, da njih tudi. Pokazali smo, da lahko igramo proti vsakemu, a fantje izgorevajo. Dovolj mi je govoričenja o istih stvareh, upam, da bodo direktorji prišli in razjasnili zadeve," je za Sky Sport Italia še dejal Conte.

V skupini F je Barcelona prva z osmimi točkami, točko manj ima Borussia, Inter je pri štirih.Do konca skupinskega dela ga čakata še tekmi s Slavijo in Barcelono.