25.11.2018, ob 13:00 | Štadion: Stadion Stanko Mlakar | Sodnik: Vojko Goričan
1 : 4 89' Ermin Alić (ag)
Rezultati 17. kroga

Domžale z zmago v Kranju na tretje mesto

Uredništvo 25. november 2018 1 Komentiraj
Remi Mure so Domžale znale izkoristiti. Na zahtevnem gostovanju v Kranju, kjer je bilo najhujši nasprotnik igralcev vreme, so Domžale slavile s 4:1.

V Kranju so bile razmere za igro danes vse prej kot ugodne. Zapadlo je precej dežja, igrišče je bilo v zelo slabem stanju in je oviralo igralce obeh ekip. Gostje iz Domžal, ki so danes igrali za tretje mesto, so v 11. minuti že vodili. Z roba kazenskega prostora je streljal mladi Adam Gnezda Čerin, žoga se je odbila od vratnice, a le do Daria Melnjaka, ki je zadel za 1:0. V 20. minuti so Kranjčani poizkušali preko Egzona Kryeziua, ki je streljal z glavo. Samo šest minut pozneje so Domžale vodile z 2:0, zadel je Senijad Ibričić. Izid se do konca prvega dela igre ni več spreminjal.

Čadež je že na začetku drugega polčasa moral posredovati ob poizkusu Dobrovoljca z glavo. Mladi vratar Triglava se je nato izkazal v akciji Mujana, ki situacije ena na ena ni znal izkoristiti. V 72. minuti so Domžale povedle s 3:0, zadel je Adam Gnezda Čerin. Častni gol so domači dosegli v 78. minuti, zadel je Dickson Afoakwa. Pred koncem srečanja pa še en gol, in sicer avtogol Ermina Alića