15.5.2019, ob 16:55 | Štadion: Stožice | Sodnik: Dragoslav Perić
Rezultati 33. kroga

Domžale so razglašeno Olimpijo spustile na realna tla

Uredništvo 15. maj 2019 17 Komentiraj
(foto: nkdomzale.si)
Zmaga na derbiju v Mariboru je Olimpijo očitno globoko uspavala, kajti v 33. krogu 1. SNL so si Ljubljančani doma privoščili visok poraz, zaradi katerega bi morala zardevati njihova lica.

Razmočene Stožice so danes gostile drugo in tretjo ekipo lige, domača Olimpija pa je imela zelo dobro popotnico, saj je konec tedna prepričljivo in visoko slavila v Maribora. A danes so že uvodne minute nakazale njen poraz. Že v drugi minuti so Domžale povedle, avtogol je dosegel branilec Maksimenko. Hitro so gostje zapretili še enkrat, preko Nicholsona. Dejan Lazarević, ki je prvi polčas in tekmo končal poškodovan, pa je zadel okvir gola. V 20. minuti je bilo že 2:0, zadel je Amedej Vetrih. Ljubljančani so pokazali zelo skromno predstavo, Rok Kronaveter je v 42. minuti streljal čez gol in na ta način zaokrožil slab prvi polčas.

Da bo zmaga odšla v Domžale, je bilo jasno prej kot po uri igre. V 58. minuti je Slobodan Vuk zadel za 3:0. Ljubljančani so bili nevarni preko Kronavetra, ki pa Santinija na golu ni uspel premagati. In tako vse do 70. minute, ko je Kronaveter le dosegel kot se je izkazalo le častni gol za zeleno-bele. Poraz je bil boleč, sploh, ker je Olimpija prejela kar štiri gole, četrtega danes je dosegel Nicholson v 78. minuti.

19
Šampion
15.5.2019, 20:54
Domžale so razvrednotile drugo mesto Olimpije!!!!To bi bil pošten naslov članka!
- Odgovor na komentar osebe filerane1978 Poglej komentar
Sladek debakel napihljivih žabarjev!!!vedno znova poletijo nato pa stmoglavijo!!!
- Odgovor na komentar osebe Couch coach Poglej komentar
Men osebno je pa taprav čas za preizkušnje in treba je vidt kako ekipa reagira pod prtiskom...pa Tomič ni igral,kar se pozna na obrambi ..prava streznitev pred finalom...drugač se mi zdi da Milenkovič sprobavajo lažno 9
1
0
kirk8
15.5.2019, 22:45
..men se pa zdi ..da je milenkovič..lažna..9!..alo..pa kdo še igra brez prave špice!!!!
0
0
kirk8
15.5.2019, 22:48
Maa...Safet...že dvakrat je startal z lazno devetko....in..nula...proti aluminiju se še je izslo z pravocasno menjavo...danes pa.....ne...tisto kdo gre kolkrat na led...ne bi ..še zdaj!!!
0
0
fanta
15.5.2019, 22:56
Kakšen si pa ti buček...oprosti tebi več ne bom rekel buček...ti boš bil samo buča ..👍🏿👍👀nič novega..mi smo,mi bomo,pač smo največji...buča ti pa lepo cestitaj kot se spodobi..vreji👀
2
0
Hulk
15.5.2019, 23:08
- Odgovor na komentar osebe kirk8 Poglej komentar
Za evropo ...tm bojo v podobnem položaju kot proti Domžalam, ki so hitri in preskukujejo igro pa se ubijalske predložke imajo kjer smo mi pri branjenju najslabši ...zdej je čas za probavanje...prtisk je na vrhuncu pa naj pokažejo kok so dobri...jaz bi rajs z 2 napadalcema...Rok in Haris...ubijalski duo..vsaj za našo ligo😀
1
0
garfild
16.5.2019, 00:24
Današnja postava Olimpija me je najbolj spominjala na znotrajklubski casting koga angažirati med rezervisti še naprej koga pa prodati ali vsaj poslati kam na posodo. Od naslednjih treh tekem v ligi bosta vsaj še dve take sorte kot je bila današnja, preizkušanje posameznikov z manj minutaže.

20

Serie A: Atalanta in Inter v ligi prvakov!

Milkyway
27.5.2019, 0:04
Usral so se igrlci- razen Sarme!! Ta človek je NAJBOLJŠI VRATAR NA SVETU!Icardi je podal- ne streljal penal,da ne govorim o Keitaju-razen gola, podn v igri, napačne podaje, izpadal v igri, ni se vračal, potem pa še kretenski-idiotski rumeni karton-ko je Brozovič zadel na 3:1. Dalbert- ne ve da igra v Interju-človek je igral vse kontra na tekmi! ČE JE BIL BOG NA TEKMI, JE BIL V OPRAVI HANDANOVIČA !

27.5.2019, 2:06
Hahahhah naj napada kdor hoče De Ligt in Griezmann gresta v Barcelona če je komur prav ali ne. Zakaj bi kdor šel v Man. United saj nima možnosti niti da pokal v premier ligi osvoji. Ampak samo prizadeti nogometaši bi šli v Man. United

Hvala soigralcem, ker so mi omogočil, da grem v 'penzijo' po zmagi proti največjemu rivalu in z osvojenim pokalom. ...več
Saša Ilić po zadnji tekmi v karieri
Med igralci se je takoj začutila sprememba. Upam, da se je v naši igri na prvih dveh tekmah videl napredek, to je namreč nekaj povsem drugega, začeli smo kreirati priložnosti in želimo zmagovati. Blokada se je sprostila. ...več
Benjamin Verbič o reprezentanci
Dokler ne bodo končana vsa tekmovanja, bo najbolj pošteno, da že iz spoštovanja do vseh ostanemo tiho. ...več