Domžale remizirale s Krko

Uredništvo 28. januar 2012 5 Komentiraj
Soboto so v Domžalah izkoristili za prijateljsko tekmo. Na igrišču z umetno travo so se pomerili s Krko in z njo remizirali. Novogoričani tokrat poraženi.
Nogometaši Domžal so svoje znanje in pripravljenost danes preizkusili proti novomeški Krki. To je bila druga pripravljalna tekma, na kateri je domžalski trener Darko Birjukov preizkusil pripravljenost svojih varovancev. Na domžalskem igrišču z umetno travo je gostovala novomeška Krka. Domžalčani so se z Dolenjci razšli z neodločenim izidom 2:2, za domače pa sta v polno zadela Slobodan Vuk in Gaber Dobrovoljc.

V Športnem parku Nova Gorica pa je svojo tretjo pripravljalno tekmo odigrala Gorica. Nasprotnik trenutno drugega kluba Prve lige je bil drugoligaš Šenčur, ki se je iz Nove Gorice vrnil z zmago. Zadetka so gostje dosegli v prvem in na začetku drugega polčasa, domači pa so svoj edini zadetek v 87. minuti dosegli preko Arisa Zarifoviča

- Prijateljski tekmi:

DOMŽALE 2:2 KRKA
Vuk 2., Dobrovoljc 88.; Juršič 31. Jukan 33.

Domžale: Gregor Zabret (Izidor Balažič 46'), Darko Topič (Alen Kavčič 46'), Luka Elsner (Miroslav Grbić 46'), Denis Halilović (Tadej Rems 46' (Gaber Dobrovoljc 60')), Tadej Apatič (Jure Balkovec 46'), Dalibor Teinović (Uroš Korun 46'), Marko Drevenšek (Mitja Zatkovič 46'), Jaka Ihbeisheh (Miha Kostanjšek 46'), Amer Krcić (Marko Kovjenić 46'), Slobodan Vuk (Liridon Osmanaj 46'), Damir Pekič (Igor Radovanović 46'). Trener: Darko Birjukov

GORICA 1:2 ŠENČUR

Gorica: Brljak, Širok, Gregorič, Popović, A. Jogan, Ndiaye, M. Mevlja, Arčon, Martinović, Plut, Vicente. V drugem polčasu so zaigrali še: Simčič, Zarifović, Mijatović, Celcer, Kovačević, Vetrih, Buzeti, Žigon, K. Jogan. Trener: Miran Srebrnič