8.12.2018, ob 16:05 | Štadion: Športni park v Domžalah | Gledalcev: 300 | Sodnik: Slavko Vinčič

Uredništvo 8. december 2018 0 Komentiraj
Nogometaši Domžal so na zadnji uradni tekmi v letu 2018 premagali Krčane, od razpleta nedeljskih tekem pa bo odvisna njihova končna uvrstitev pred dolgim zimskim premorom.

Nogometaši Domžal so na zadnji tekmi jesenskega dela sezone gostili Krčane, minimalna zmaga proti borcu za obstanek pa mi mogla kaj dosti popraviti vtisa, ki so ga Domžalčani pustil v jesenskem delu sezone. Kljub temu so Krčani dobra stranka za Domžale, saj so slednje na tretjem medsebojnem obračunu vpisale še tretjo zmago.

Domžale so prvič zapretile v 11. minuti preko Adama Gnezde Čerina, v nadaljevanju pa tudi Shamar Nicholson, Matej Podlogar, Senijad Ibričić in Dejan Lazarević niso uspeli kronati izrazite domžalske premoči. Krčani niso bili brez priložnosti, saj sta v prvem polčasu resneje zapretila Dalibor Volaš iz indirektnega prostega strela ter Ante Kordić, ki je z roba kazenskega prostora meril čez gol.

Krško je imelo v 62. minuti izjemno priložnost za vodstvo, ko je Francoz Marco da Silva z odlično izvedenim prostim strelom zadel prečko. Enajst minut kasneje so Domžale le prebile ledino in sicer je po podaji Ibričića  z glavo zadel Dario Melnjak. V 80. minuti je drugi gol za Domžale dosegel Amedej Vetrih, ki je zadel po podaji Gnezde Čerina, Krško pa je častni zadetek doseglo v 85. minuti, ko je po podaji Da Silve s prostega strela zadel Volaš in dosegel svoj jubilejni 90. gol v slovenskem državnem prvenstvu. Tik pred koncem je močno sprožil še Ibričić, Marko Zalokar pa je z nekaj težavami preprečil nov zadetek domačih.