SLO | SRB | ENG

Premier League

Dominik Szoboszlai je precizen kot nekoč Roberto Carlos! Liverpool ima največjega mojstra prostih strelov v Premier League

Uredništvo 10. februar 2026 0 Komentiraj
Dominik Szoboszlai (foto: Getty Images)
Dominik Szoboszlai je to sezono že štirikrat zadel s prostega strela. Posnetek njegovega zadnjega gola proti Manchester Cityju je impresiven.

Nedeljski derbi v angleški Premier League je Liverpool proti Manchester Cityju izgubil z 1:2. Aktualni prvaki so tako v močnem angleškem prvenstvu šesti, Manchester City pa je drugi, s šestimi točkami zaostanka za vodilnim Arsenalom

Ne glede na poraz, pa so pri Liverpoolu po izgubljeni tekmi izpostavili strelca edinega gola v svojih vrstah. To je bil madžarski reprezentant Dominik Szoboszlai. Njegov četrti ligaški gol v letošnji sezoni je bil namreč impresiven. Bil je to tudi četrti gol s prostega strela v letošnji sezoni!

Szoboszlai je zadel s prostega strela, pri čemer mu je pomagal soigralec v živem zidu. A v osnovi je bil udarec 25-letnega vezista, ki sicer slovi po svojem strelu, impresiven. 

Razvil ga je "sistem" Red Bull

Szoboszlai je v Liverpool prestopil leta 2023 iz nemškega Leipziga, za kar so Angleži plačali kar 70 milijonov evrov! V mladih letih je Szoboszlai igral za Videoton, MTK in Fonix, nato pa je odšel v akademijo Salzburga. V članski nogomet je vstopil preko "satelitskega" Lieferinga, vzpon pa začel v Salzburgu, iz katerega je odšel v Leipzig. 

KOMENTARJI

0
Ta novica še nima komentarjev.

ODGOVORI NA KOMENTAR

PREKLIČI
OBJAVI

UREDI KOMENTAR

PREKLIČI
Shrani

Zadnji komentarji


2

Izbral je tri igralce, ki lahko spremenijo podobo Slovenije: Boštjan Cesar je že takoj nakazal, da razmišlja drugače kot Matjaž Kek

brihta
17.3.2026, 15:11
Model je poklical verbica? Hahaha letos je igral kakšnih 50-60minut!!? Ni poklical pa zajca? In pa kaj bo tukaj delaljošt??

3

Boštjan Cesar je šel na sestanek z Miho Zajcem: 'Želel sem ga v reprezentanci, toda sam se je odločil'

mm93
17.3.2026, 13:32
se strinjam z zadnjima dvema stavkoma, in klicanje raznoraznih smeškotov ala ratnik in urbančič to tudi potrjuje

3

Prvi seznam Boštjana Cesarja prinaša kar nekaj novosti! Zraven tudi nekateri, ki jih Matjaž Kek ni videl

Kren
17.3.2026, 13:25
"Propailca Ratnik ki niti v kamela UAE ligi ne izstopa in ne igra redno"... najprej je potrebno preveriti informacije, potem pa lahko pišeš. Pri tebi pa je ravno obratno oz niti ne peveriš. Pač napišeš, kar tvoja boga glava zmore v tistem trenutku spackati.

1

Na seznamu Boštjana Cesarja njegov izostanek bode v oči: Mihe Zajca ne bo v reprezentanco

mm93
17.3.2026, 11:35
jokavi zajček je ZAVRNIL vpoklic, ne pa da ga cesar ni želel...kampl 2.0, kvazi primadona ki misli da je messi...kaj te pa ni bil Kek kriv?? s to zavrnitvijo si je DOŽIVELJENSKO zaprl vrata repke, pa lahko da 100 golov v hrček ligi...kmetavzarska primadona.

Poudarjeno

Ni podajanja! Vsak želi sebe videti na semaforju. V velikem klubu je 'jaz, jaz in jaz', drugače ne moreš igrati. Lahko rečemo, da je to egoizem, ampak vsi veliki igralci imajo toliko talenta in psihološke moči, da so sposobni rešiti stvari in zadeti. To je samozavest, vera vase, to ni zgolj egoizem. ...več
Zlatko Zahović o Benjaminu Šešku
Ne preseneča me, da je Benjamin Šeško spet zadel ključen gol, to Ben pač ima v sebi. Nevaren je v in tudi okrog kazenskega prostora. Dosegel je dva res pomembna gola - enega za zmago in enega za točko. Res sem vesel zanj. ...več
Michael Carrick
Real Madrid me je okradel. Na dveh tekmah lige prvakov, ko sem igral za Bayern in so nas izločili. Zato so tudi izumili sistem VAR, da Real Madrid ne bi mogel več krasti. ...več
Arturo Vidal

Anketa

Zlatko Zahović od leta 2020 nima več funkcije v slovenskem nogometu. Bi se moralo to spremeniti, če ja, česa naj se loti?

Vseh glasov: 1687
Nogomania.com
Vse ostalo je nepomembno.

Portal www.nogomania.com je eden najbolj obiskanih spletnih portalov s športno vsebino pri nas.

Podaja dnevno sveže vsebine s sveta nogometa in je na spletu prisoten že od leta 2000.