Dobra popotnica Maribora za Turčijo

Uredništvo 1. februar 2019 1 Komentiraj
Maribor je zadnjo prijateljsko tekmo pred odhodom na priprave v Turčijo odigral proti svojemui tradicionalnemu rivalu iz državnega prvenstva ter se veselil zmage s 4:2. Zadevali so le napadalci.

- Prijateljska tekma:

MARIBOR 4:2 DOMŽALE*
Tavares 56., Mešanović 93., 94., Mulahusejnović 103.; Nicholson 60., Vuk 99.
Prizorišče: Ljudski vrt
* tekma je bila odigrana v dveh polčasih po 60 minut.

MARIBOR - prvi polčas: Pirić, Klinar, Ivković, Šuler, Viler, Cretu, Dervišević, Kramarič, Bajde, Tavares, Zahović. Drugi polčas: Handanović, Šme, Rajčević, Uskoković, Kolmanič, Pihler, Hotić, Vršič, Felipe Santos, Žugelj (91' Mulahusejnović), Mešanović. Trener: Darko Milanič.

DOMŽALE - prvi polčas: Milić, Rom, Klemenčič, Dobrovoljc, Sikošek, Gnezda Čerin, Vetrih, Mujan, Lazarević, Ibričić, Nicholson. Drugi polčas: Mulalić, Guček, Hodžić (90' Hrovat), Žužek, Femec, Podlogar, Pečnik, Radovanović, Obšivač, Žinič, Vuk. Trener: Simon Rožman.