Bundesliga

Dedić strelec ob zmagi

Uredništvo 16. december 2014 0 Komentiraj
Zlatko Dedić je v 18. krogu druge nemške lige roke dvignil visoko v zrak. FSV Frankfurt je premagal Heidenhem, Primorec pa je zabil gol za 1:0.

Nemški drugoligaš FSV Frankfurt je v 18. krogu druge nemške lige prišel do zmage in pomembnih treh točk, s katerimi se je malce oddaljil o mest, ki vodijo v tretjo ligo. Premagal je Heidenheim (2:0), pomembno vlogo pri zmagi pa je imel tudi občasni slovenski reprezentant Zlatko Dedić

Izkušeni primorski nogometaš je v 28. minuti srečanja zabil prvi gol na tekmi, njegovo delo pa je v 55. minuti dokončal še soigralec Engels. Za Dedića je bila to šestnajsta prvenstvena tekma v letošnji sezoni, današnji zadetek pa njegov tretji prvenstveni letos.