Bundesliga

Dedić natančen z bele točke

Uredništvo 17. oktober 2015 2 Komentiraj
Zlatko Dedić je v drugi nemški ligi z realizirano enajstmetrovko priboril točko Frankfurtu. Pri Katancu odpisani Mišo Brečko še naprej standarden pri Nürnbergu.

V 11. krogu druge nemške lige je občasni slovenski reprezentant Zlatko Dedić dosegel svoj drugi gol to sezono. Na gostovanju pri Nürnbergu je Primorec v tretji minuti sodnikovega podaljška z uspešno realizirano enajstmetrovko Frankfurtu, za katerega igra, priboril točko (1:1). V nasprotni ekipi je vseh 90 minut odigral desni bočni branilec Mišo Brečko.

Nik Omladič, ki igra za Eintracht Braunschweig, pa je svojo  tekmo odigral v petek. Z gostovanja pri Paderbornu se je vrnil poražen, igral pa je celoten drugi polčas.