Bundesliga

Dedić natančen z bele točke

Uredništvo 17. oktober 2015 2 Komentiraj
Zlatko Dedić je v drugi nemški ligi z realizirano enajstmetrovko priboril točko Frankfurtu. Pri Katancu odpisani Mišo Brečko še naprej standarden pri Nürnbergu.
V 11. krogu druge nemške lige je občasni slovenski reprezentant Zlatko Dedić dosegel svoj drugi gol to sezono. Na gostovanju pri Nürnbergu je Primorec v tretji minuti sodnikovega podaljška z uspešno realizirano enajstmetrovko Frankfurtu, za katerega igra, priboril točko (1:1). V nasprotni ekipi je vseh 90 minut odigral desni bočni branilec Mišo Brečko.

Nik Omladič, ki igra za Eintracht Braunschweig, pa je svojo  tekmo odigral v petek. Z gostovanja pri Paderbornu se je vrnil poražen, igral pa je celoten drugi polčas.

Več o:

Bundesliga

2
Vocster
17.10.2015, 18:41
Človek se sprašuje kaj dela struna ki igra v povprečni ligi medtem ko Brečko indedeič garata v ligi ki je precej boljša pa še marsikdo bi se našel ki bi dal več od sebe kot Kurtič, Struna in Berič
0
0
mrzli_spricar
17.10.2015, 22:39
Vocster in po keri logiki je druga nemška boljša od prve italjanske in prve francoske?
0
0

2

Messi o veliki prestopni tarči Barcelone: Spektakularen je!

BarcelonaMb
27.2.2020, 15:55
To bi bila odlična okrepitev ampak bomo videli kaj se bo v poletnem prestopnem roku zgodilo. Ampak upam da Barcelona pripelje nazaj Neymarja ker ga nujno potrebuje, ker na levem krilu v napadu nima nobenega napadalca, Griezmann pa ni levi krilni napadalec Dembele pa je večinoma časa poškodovan. Saj še imajo Fatija ampak Fati ne more igrati na tem pomembnimi tekmami. Da bi se Neymar vrnil imajo veliko možnost saj si še sam želi priti nazaj v Barcelono in zato upam da bodo poleti izkoristili to priložnost in ga pripeljali nazaj. Tak kot v obrambi in v vezni liniji potrebujejo okrepitve. Potrebujejo tudi konkretno zamenjavo za Albo ker Firpo ni na tako visoki ravni kot je Alba pa tudi preslab je njega sploh nevem zakaj so pripeljali saj imajo na svetu res boljše desne bočne igralce.

2

Barcelonin nakup sprožil Leganesov apel na naslov La Lige

27.2.2020, 16:04
Sicer se strinjam, da je nepošteno do Leganesa, da so jim speljali igralca, ki je bil pomemben za ekipo in ne bodo mogli najti zanj zamenjavo, toda kako bi pa klub od katerega bi Leganes kupil zamenjavo za Braithwaita dobil zamenjavo za prodanega igralca izven prestopnega roka? Tu jih pa mal neha skrbet za poštenost

15

Obupna statistika: Bi morali Ronaldu odvzeti proste strele in jih vrniti Pjaniću?

27.2.2020, 16:10
Eh kak top klub, midtable oz v coni izpada pa naj tam osvoji Ballon D'or, če je taka klasa igralec