Serie A

Daniele De Rossi je odigral že 600 tekem

Uredništvo 27. september 2018 0 Komentiraj
Ob včerajšnji zmagi Rome nad Frosinonejem je poseben jubilej praznoval Daniele De Rossi. Legenda Rome je odigrala svojo 600. tekmo v karieri.
Daniele De Rossi je včerajšnjo prvenstveno tekmo Rome proti Frosinoneju (4:0) začel v prvi postavi. Trener Eusebio Di Francesco ga je zamenjal v 82. minuti, namesto izkušenega vezista je v igro vstopil mladi Luca Pellegrini

Občinstvo je De Rossija pozdravilo z bučnim aplavzom in ovacijami, vedelo je namreč, da je večer za De Rossija poseben. Otrok Rome in tudi že njena legenda je namreč odigral svojo 600. tekmo v majici Rome.

Roma je z včerajšnjo zmago proti Frosinoneju prekinila negativen niz štirih tekem brez zmage.