Conte: Skomina ne bi smel pasti pod vpliv Kataloncev

Uredništvo 3. oktober 2019 6 Komentiraj
Damir Skomina je sodil derbi Lige prvakov med Barcelono in Interjem. (foto: pigac.si)
Slovenski nogomet je imel predstavnika na super pomembni tekmi Lige prvakov, a z njegovim delom v milanskem taboru niso bili najbolj zadovoljni.

Sredina tekma Lige prvakov med Barcelono in Interjem je imela občuten slovenski vpliv. Ne le zaradi vratarja gostov Samirja Handanovića, pač pa tudi zaradi sodniške ekipe, ki je bila v celoti obarvana v slovenske barve. Glavni sodnik je bil Damir Skomina.

"Mučijo me nekatere sodniške odločitve in poteze, saj menim, da niso bile pravilne. Niti ne želim govoriti o sojenju, pa vseeno. Na dresih sodnikov piše "spoštovanje", kar bi moralo biti recipročno, a tokrat oni niso bili spoštljivi do fantov, ki so prišli igrati nogomet. Gre za izkušenega glavnega sodnika, ki je sodil finale Lige prvakov, zato ne bi smel pasti pod vpliv Camp Noua," je o delu Damirja Skomine dejal Antonio Conte.

Italijani so bolje odprli tekmo in po golu Lautara Martineza povedli že po treh minutah, na koncu pa se je po golih Luisa Suareza zmage z 2:1 veselila katalonska ekipa. Barcelona je prišla do štirih točk po dveh tekmah, Inter ima še naprej le eno.