Conte: Skomina ne bi smel pasti pod vpliv Kataloncev

Uredništvo 3. oktober 2019 6 Komentiraj
Damir Skomina je sodil derbi Lige prvakov med Barcelono in Interjem. (foto: pigac.si)
Slovenski nogomet je imel predstavnika na super pomembni tekmi Lige prvakov, a z njegovim delom v milanskem taboru niso bili najbolj zadovoljni.

Sredina tekma Lige prvakov med Barcelono in Interjem je imela občuten slovenski vpliv. Ne le zaradi vratarja gostov Samirja Handanovića, pač pa tudi zaradi sodniške ekipe, ki je bila v celoti obarvana v slovenske barve. Glavni sodnik je bil Damir Skomina.

"Mučijo me nekatere sodniške odločitve in poteze, saj menim, da niso bile pravilne. Niti ne želim govoriti o sojenju, pa vseeno. Na dresih sodnikov piše "spoštovanje", kar bi moralo biti recipročno, a tokrat oni niso bili spoštljivi do fantov, ki so prišli igrati nogomet. Gre za izkušenega glavnega sodnika, ki je sodil finale Lige prvakov, zato ne bi smel pasti pod vpliv Camp Noua," je o delu Damirja Skomine dejal Antonio Conte.

Italijani so bolje odprli tekmo in po golu Lautara Martineza povedli že po treh minutah, na koncu pa se je po golih Luisa Suareza zmage z 2:1 veselila katalonska ekipa. Barcelona je prišla do štirih točk po dveh tekmah, Inter ima še naprej le eno.

3.10.2019, 11:11
Interisti so pač navajeni, da se jim zmaga dosodi, čeprav ne zmagajo. Conte je že pod vplivom Interjevega DNK.
2
3
partito
3.10.2019, 12:35
Rahlo se je opazil dvojni kriterij. Jbg zgubiti v Barci 2-1 ni nobena sramota in tako kot je Conte rekel,projekt se je šele začel in sanjati,da bi Inter že v prvi sezoni poharal je nerealno. Forza Inter
1
2
DIDI1
3.10.2019, 13:19
čisto solidno je odsodil,lahko bi enim in drugim nergačem še kakšnega pokazal....
1
2
tripsi
3.10.2019, 14:41
govori o spoštovanju pa tega niti malo ne pokaže do nasprotnika in sodnika s takšno izjavo. Inter je bil boljši nasprotnik celoten prvi polčas. Tudi po tistem prvem prejetem golu so bili še nevarni presekal pa jih je potem vstop Vidala, ki je dal energijo in izvajal visoki presing takrat pa Inter ni uspel sestaviti napada več. Bolj bi rekel da on nebi smel pasti pod vtis Kataloncev, ker se je pokakal in praktično vse menjave zgrešil na polno, kar se je na koncu maščevalo. Z malo bolj pogumno igro v zadnje pol ure bi bila Barca zrela za poraz, tako pa je zapiral igro in upal na ugoden izid.
0
0

2

Tito81
6.7.2020, 11:24
Pa kako potrditev neki... Bajde, Pihler in Mešanović nimajo kaj delat v prvi postavi!

7

Tavares je bil Jakirovićev joker, Maribor se je rešil v sodnikovem podaljšku

Tito81
6.7.2020, 11:29
Olimpija je v zadnjih 5 tekmah v zadnjih minutah prisla do zmage na dveh tekmah... Tko pač je... Fuzbal se igra 90 minut

5

Zidane o očitkih o pristranskem sojenju: Zaslužimo si in zahtevamo spoštovanje

Loko
6.7.2020, 11:41
O challengih jaz trobim že od začetka VAR-a. Vsak trener/manager/selektor bi moral imeti na voljo 2 challenga na polčas, ki nista "prenosljiva" v drugi polčas. Če v prvem polčasu trener ne izkoristi nobenega challenga, potem ima v drugem polčasu na voljo nova 2, ne pa 4 ali 3, ki bi ju "prenesel" iz prvega polčasa. V primeru podaljškov ima trener na voljo 2 challenga v celotnem 30 minutnem podaljšku (15+15 minut). Če oba porabi že v prvih 15 minutah, potem ostane brez challengov. A je pri UEFA res tak problem to pogruntat! Na ta način bi bile tekme precej bolj poštene in VAR bi res dobil smisel!

2

lpoko126
6.7.2020, 11:49
A on pade kot da bi ga ustrelu.....hahaha komedija

Še dolgo želim igrati na najvišjih ravneh. Zase ne vidim nobenih meja. ...več
Robert Lewandowsi
Hoffenheim je pravi klub, mi nismo komercialen klub. Na drugi strani pa poglejte Borussio Dortmund, to je zdaj čisti posel. ...več
Dietmar Hopp
Barcelona je eden največjih klubov na svetu in biti del česa takšnega je največ, kar lahko dosežeš kot nogometaš. ...več