SLO | SRB

Premier League

Chelsea je pred novimi lastniki danes remiziral, blestel je Romelu Lukaku

Uredništvo 7. maj 2022 4 Komentiraj
Po dolgem času je danes znova blestel Romelu Lukaku, ki je prispeval dva zadetka. (foto: Getty Images)
Londončani so danes v sklopu Premier League gostili Wolverhampton in se morali globoko v sodnikovem dodatku zadovoljiti le s točko.
Chelsea je danes vodil vse do 97. minute srečanja. Prvi polčas obračuna proti Wolverhamptonu se je sicer končal brez zadetkov, toda v nadaljevanju je kmalu zadeve v svoje noge vzel visokorasli belgijski napadalec Romelu Lukaku. V 56. minuti je uspešno realiziral enajstmetrovko, dve minuti kasneje pa je zadel še iz igre.

Lukaku je s tem dosegel že 200 ligaških zadetkov v svoji karieri – od tega jih je pri Chelseaju doslej prispeval 7. Povratek gostujoče zasedbe je v 79. minuti zanetil portugalski krilni napadalec Francisco Trincao, ki pri volkovih nastopa s statusom posojenega nogometaša Barcelone. Izkazal se je z lepim strelom z roba kazenskega prostora.

Končni rezultat je postavil Connor Coady, kapetan gostujoče ekipe se je izkazal z visokim skokom v kazenskem prostoru in predložek Chiquinha z glavo pretvoril v zadetek za izenačenje. Tekma se je končala z rezultatom 2:2. Med občinstvom na Stamford Bridgu je bilo premierno moč opaziti tudi novopečene lastnike Chelseaja iz ZDA

4
Matej1991
7.5.2022, 19:12
spet FARSA od sojenja, pri golu za 2:2 napačno dosojen kot + igra z roko napadalca da je sploh prišlo do kota, ampak tega seveda VAR ne spremeni kljub temu da je to odločilno vplivalo na gol, tam pa VAR razveljavla gole zaradi 0,001mm offsajdov hahahaha, TAKOJ ukinit var ker je farsa
1
3
Strossmeier
7.5.2022, 19:54
Sta je pjesnik time hteo da kaze???? Matejcek, kaj ti res ne premores znanja ali inteligence spraviti skupaj vsaj en smiseln stavek? In ja, se strinjam s tem, o cemer razmisljas cele dneve in celo sanjas!!! Maribor bi vedno moral imeti nepreklicno imuniteto na vse odlocitve sodnikov, ce so te dosojene proti Mariboru... Celo avt, ki bi bil nesporno dosojen nasprotniku, bi morali izvajati igralci Mb...
2
0
Papawhisky
7.5.2022, 20:47
- Odgovor na komentar osebe Strossmeier Poglej komentar
Sem mislil, da je govor o drugi tekmi, kar komentiraš... Sam "Bruce Willis" kot nov lastnik, ni bil ravno zadovoljen... za Chelesea...
2
0
Varg
7.5.2022, 22:12 (popravljeno 7.5.2022, 22:16)
Chelshit bo vedno mali klub s preveč denarja..
1
0

50

Eno leto po zastoju srca: Christian Eriksen ne more igrati v Serie A, lahko pa bo igral za velikana iz Premier League!

reddevils
6.7.2022, 17:10
Sej sem mu ze jaz zgoraj razlozil, ampak res veliko vprasanje, koliko sploh gre v to neumno glavo

6

Manchester United zaradi Ronalda spreminja prestopno strategijo: Po popolnem zasuku je zdaj kandidat za vrage Paulo Dybala!

UNHOLY CULT
6.7.2022, 16:55
Dybala nikoli ni pokazal kaj bi mogel oziroma se je od njega pričakovalo... Ni bil tisti top igralec, nekaj mu je vedno zmanjkalo. Mogoče pa juve ni bil klub za njega in bo raztural v drugem klubu.

13

The Times trdi: Cristiano Ronaldo bo kmalu zapustil Manchester United

reddevils
6.7.2022, 15:54
V drugo se ne bom spuscal, poslji mi najprej link, da vidim, kdaj je Ten Hag rekel, da potrebuje napadalca.

Vesel sem, da bom prvič delal kot glavni trener in to v Olimpiji. Hvala za zaupanje, prispeval bom svojo strast in predanost, ki ju to delo zasluži in skušal izboljšati vse skupaj. Osredotočil se bom le na nogomet, na svoje delo in rezultate. ...več
Albert Riera
Lahko mi rečete, da sem slab trener, ampak ljubezni do kluba mi pa zagotovo ne morete očitati. V Ljubljano sem prišel, da klub vrnemo tja, kjer je nekoč že bil. Moram reči, da nisem še nikoli deloval z večjimi lažnivci in prevaranti, pa sem ogromno let že v tem poslu kot igralec in kot trener. ...več
Robert Prosinečki o Adamu Deliusu
Spoštujem Real Madrid, ampak Kylian Mbappe se tako ni odločil zaradi denarja. Ponudba Reala je bila boljša od naše. Izbral je PSG, do zadnjega trenutka sploh nismo govorili o denarju. Zainteresiran je bil za projekt, nogomet in šport. Je Parižan, je Francoz, želel je ostati tukaj in zastopati svoje mesto, državo, ni pošteno, da se grdo govori o njem. ...več