
Amine Harit bo plačal zelo visoko kazen zaradi kršenja odloka, ki prepoveduje zbiranje v zasebnih prostorih. (foto: uradna spletna stran kluba)
Vodstvo nemškega Schalkeja je izreklo zelo visoko denarno kazen svojemu zvezdniku, ki se je v času obvezne karantene udeležil zasebne zabave v t.i. šiša baru.
Poročali smo že, da se je zvezdnik Schalkeja
Amine Harit v času karantene in prepovedi druženja v zasebnih prostorih udeležil t.i.
korona zabave v nekem lokalnem šiša baru, njegova poteza pa je bila deležna še toliko večjih graj, ker je še na isti dan navijače Schalkeja pozival, naj spoštujejo vladni odlok in
ostanejo doma.
V Schalkeju bo razočarani nad aroganco svojega zvezdnika, zaradi kršenja pravil pa mu je klub izrekel kar
100.000 evrov denarne kazni.
"Res je, da je bil Amine zasačen pri druženju s prijatelji. Naredil je napako in tega se dobro zaveda. Opravičil se je in obljubil, da se to ne bo več ponovilo," je povedal športni direktor Schalkeja
Jochen Schneider.
Schalke bo denar od Haritove kazni namenil različnim
humanitarnim ustanovam.