SLO | SRB | ENG

Bundesliga

Cena za korona zabavo: 100.000 evrov!

Uredništvo 5. april 2020 2 Komentiraj
Amine Harit bo plačal zelo visoko kazen zaradi kršenja odloka, ki prepoveduje zbiranje v zasebnih prostorih. (foto: uradna spletna stran kluba)
Vodstvo nemškega Schalkeja je izreklo zelo visoko denarno kazen svojemu zvezdniku, ki se je v času obvezne karantene udeležil zasebne zabave v t.i. šiša baru.
Poročali smo že, da se je zvezdnik Schalkeja Amine Harit v času karantene in prepovedi druženja v zasebnih prostorih udeležil t.i. korona zabave v  nekem lokalnem šiša baru, njegova poteza pa je bila deležna še toliko večjih graj, ker je še na isti dan navijače Schalkeja pozival, naj spoštujejo vladni odlok in ostanejo doma.

V Schalkeju bo razočarani nad aroganco svojega zvezdnika, zaradi kršenja pravil pa mu je klub izrekel kar 100.000 evrov denarne kazni.

"Res je, da je bil Amine zasačen pri druženju s prijatelji. Naredil je napako in tega se dobro zaveda. Opravičil se je in obljubil, da se to ne bo več ponovilo,"
je povedal športni direktor Schalkeja Jochen Schneider.

Schalke bo denar od Haritove kazni namenil različnim humanitarnim ustanovam.

KOMENTARJI

2
peacemaker1
5.4.2020, 22:19
- Odgovor na komentar osebe Gonzales Poglej komentar
...ti nisi zdrav...
Odgovori Prijavi komentar
1
1
peacemaker1
5.4.2020, 22:39
- Odgovor na komentar osebe Gonzales Poglej komentar
...kot sem ti že zadnjič napisal..lahko tebi, ko veš, da ne gre virus na govedo...
Odgovori Prijavi komentar
1
0

ODGOVORI NA KOMENTAR

PREKLIČI
OBJAVI

UREDI KOMENTAR

PREKLIČI
Shrani

Zadnji komentarji


1

To se širi po spletu: Sarajevo v ekstazi po prvem golu Bosne na mundialu - VIDEO

fredperry
13.6.2026, 17:54
Oni budu prvaki i to a veš, alah jih vodi .

4

Sedem veličastnih! To so favoriti za osvojitev svetovnega prvenstva 2026

UNHOLY CULT
13.6.2026, 13:51
Angleži so na vsakem SP in EP med favoriti, domov pa vedno gredo z dolgimi nosovi. Večni luzerji

2

V Mariboru še niso poplačali zaostalih plač iz končane sezone, Feđa Dudić pa je že podpisal pogodbo z novim klubom

fredperry
13.6.2026, 13:39
Vprašajte mene kaj sem govoril ko so Turki prišli v klub, samo skorumpirano budalo lahko da v roke tak klub kot je MB - Turkom, to je isto kot če bi Ciganom dal bakrene žlebe za montažo na svojem vikendu ;) .

1

Tudi to je Amerika! Angleška reprezentanca je ugotovila, da so ji ukradli pripomočke za trening in celo kopačke

fredperry
13.6.2026, 13:37
Oh, morejo biti zares šokirani ko prihajajo z otoka kjer ti čez dan mimogrede kdo na ulici odreže glavo ali pa zabode nož v vrat .

Poudarjeno

Hvaležen sem vsem nekdanjim trenerjem našega kluba, ampak Luis Enrique je zelo poseben. Kot trener, kot človek, fantastičen je. Najboljši trener na svetu je. Opravlja izjemno delo s to mlado ekipo. Hvaležen sem tudi vsem igralcem, ki so kdaj nosili dres našega kluba, ta zmaga je tudi zanje. Vsak je prispeval svoj delež v tem projektu. ...več
Nasser Al-Khelaifi
Luis Enrique je zares naša največja dragocenost, najboljša, moja najboljša odločitev. Zadnjih 15 let sem se z njim pogovarjal o tem, da bi ga podpisali. Je fantastičen trener, najboljši trener na svetu, pa tudi kot oseba – neverjetno je, kako obvladuje vsakdan, igralce, vse, celo medije, kar v Franciji ni vedno lahko, a on je fantastičen ...več
Nasser Al-Khelaifi
Če bi moral izpostaviti trenerja, za katerega mi je žal, da odšel iz Maribora, bi nedvomno izbral Anteja Šimundžo. Je domačin, pozna klub, mesto, ljudi. Zna z igralci. Ima izkušnje in avtoriteto. Vsem igralcem je vedno dal vedeti, kaj je Maribor, tudi tujcem, to je zelo pomembno. Dober vodja je, to je dokazal in tudi zdaj je uspešen v svojem poljskem klubu. ...več
Jan Repas

Anketa

Kdo bo osvojil naslov svetovnega prvaka?





Vseh glasov: 562
Nogomania.com
Vse ostalo je nepomembno.

Portal www.nogomania.com je eden najbolj obiskanih spletnih portalov s športno vsebino pri nas.

Podaja dnevno sveže vsebine s sveta nogometa in je na spletu prisoten že od leta 2000.