27.10.2018, ob 14:00 | Štadion: Športni center Kranj | Gledalcev: 300 | Sodnik: Mitja Žganec

Uredništvo 28. oktober 2018 1 Komentiraj
Nogometaši Celja so v 14. krogu 1. SNL vknjižili zmago na gostovanju v Kranju. Rudi Požeg Vancaš je z realizirano enajstmetrovko dosegel osmi gol v sezoni.

Celjani so vknjižili četrto ligaško zmago v sezoni. Zgodila se je v Kranju, na gostovanju pri Triglavu. Že v prvem polčasu, natančneje v 20. minuti, so gostje dosegli prvi zadetek na tekmi - med strelce se je vpisal Rudi Požeg Vancaš, ki je realiziral najstrožjo kazen po prekršku nad njim (storil ga je Alić). Za celjskega nogometaša je bil to že osmi gol v tej sezoni. Celjani so drugi gol dosegli še pred polčasom, mladega Čadeža na golu Triglava je premagal Ibišević.

Triglavani so imeli v drugem polčasu priložnost za znižanje zaostanka. Cvek je zrušil Kryeziua in zakrivil enajstmetrovko, ki jo je realiziral izkušeni napadalec Kranjčanov Luka Majcen. Kljub prejetemu golu so bili v nadaljevanju tekme Celjani tisti, ki so bili bolje nevarni. Zadeli niso več, tako da je ostalo pri izidu 2:1.