6.5.2019, ob 18:00 | Štadion: Arena Z'dežele | Gledalcev: 300 | Sodnik: Damir Skomina
Celje 0:0 Krško
Rezultati 31. kroga

Celje - Krško: Sterilno na tribunah, sterilno na igrišču

Uredništvo 6. maj 2019 2 Komentiraj
Celjani so danes zapravili lepo priložnost, da bi ostali blizu Domžal. Krško, ki je brez licence za drugo sezono, jim je odščipnilo točko.

Nogometaši Celja so v boju za Evropo danes naredili napako. Na pladnju so imeli nasprotnika, ki polzi v drugo ligo in je brez licence za naslednjo sezono, a ga niso uspeli premagati.

Tekmo so sicer začeli bolje od Krčanov. Dario Vizinger je bil nevaren v 24. in 40. minuti, a bil neuspešen. Do strela je prišel tudi prvi igralec Celja to sezono Rudi Požeg Vancaš, ki pa prav tako ni uspel premagati gostujočega vratarja. Pri gostih sta v prvem delu poizkušala Vukušić in Kordič.

Jurhar je imel na začetku drugega polčasa takoj delo ob strelu Jandreka. Samo nekaj minut pozneje je s prostega strela poizkušal Da Silva. Neuspešen je bil tudi Volarič, na drugi strani pa znova Požeg Vancaš. Ekipi sta si do konca izmenjali še nekaj priložnosti, izid pa je ostal 0:0.