15.7.2020, ob 20:10 | Štadion: Arena Z'dežele | Sodnik: Dejan Balažič
Advan Kadušić 64' 2 : 2
Rezultati 34. kroga

Celjani so grdo kiksnili! Proti skromnemu Triglavu le točka ...

Uredništvo 15. julij 2020 27 Komentiraj
Bitka za naslov prvaka se spet zapleta. Glavni konkurent Olimpije je danes zagrešil hudo napako, saj je na tekmi, ki bi jo moral dobiti, osvojil le točko. Triglav je bil pretrd oreh.
Pričakovali smo, da bo to rutinska tekma za Celje, a je bila vse prej kot to. Kandidati za osvojitev naslova prvaka so klonili pod pritiskom in zakockali izjemno priložnost. Da fokus ni pravi, so Celjani spoznali že na samem začetku, ko so Triglavani povedli preko Milanovića, ki je zadel z glavo. Domača ekipa se je nekako pobrala, začela je igrati in tudi pripravljati situacije za zaključek napadalnih akcij. Kranjčani pa so zdržali. Čvrsto in disciplinirano, tako da so na odmor med obema polčasoma odšli z minimalno prednostjo.

To je bila super podlaga za drugi polčas. Je pa Gašper Koritnik z golom na začetku drugega polčasa vrnil upanje pristašem Celja. Vizinger bi kmalu lahko zadel za vodstvo Celja, a je Arko ostal nepremagan. Kazen je sledila v 55. minuti, ko je po podaji Mertlja zadel Rogelj. To pa so že bile konkretne težave za Dušana Kosića! Njegovo moštvo je izenačilo, v 64. minuti je po podaji Lotriča iz kota zadel Advan Kadušić. Celjani so imeli skoraj pol ure časa, da zabijejo za zmago, vendar danes niso bili pravi. Vizinger je recimo zakockal priložnost, kakršnih ne zapravlja, tako da le remi na koncu koncev niti ne preseneča. Jutri, ko bo igrala Olimpija, pa bo jasno, če oziroma koliko so zapravili Celjani ...

30
miha12
16.7.2020, 13:14
- Odgovor na komentar osebe ti_si_kralj Poglej komentar
ne, svinjarija je da ima olimpija že par sezon pristransko sojenje. pa to ne malo. bo pa super, da bo končno več klubov občutlo to, da ne jočemo samo mi. veš kaj je patetično? da v evropi, ko ni sagrkovičev, nejkotov in ostale golazni kasirate rdeče kartone kot po tekočem traku. da vas izločajo finski avtomehaniki. in če sem še 10 let nazaj pravil kako slovenska liga rabi močno olimpijo danes pravim da komaj čakam da boste nazaj v 5. ligi. vozdra
0
2
mesar1
16.7.2020, 13:27
par let nazaj ste jokal, ko je sodnik pravilno dosodu prekrsek nad igravcem olimpije v podaljsku, izvaju se je pa v podalsku podalska in so dali gol. zdj je blo pa isto u bistvu niti ni blo potrebe da je potegnu se minuto.
2
1
R.Carlos6
16.7.2020, 13:44
No, se pravi je sodnik sodil kot mora - podaljšal podaljšek, ker je en od igralcev ležal na tleh 15sekund. Tako da ne pisarit, da je sodil v škoda celja, ker jim je dal možnost še 3h napadov. Lahko pa bi komot odpiskal pri 92:59 in se zgovarjal, da v podaljšku ni bila narejena nobena menjava.
0
0
ti_si_kralj
16.7.2020, 14:13
- Odgovor na komentar osebe miha12 Poglej komentar
Res je, včeraj na tekmi Celje - Triglav je imela Olimpija zopet pristransko sojenje. Ti si kralj. Nas izločijo finski avtomehaniki, vi pa pokasirate 8 komadov od Sežane. V dveh tekmah. Polomi se pač dogajajo, mi smo takrat izpadli iz Evrope, vi pa iz boja za državnega prvaka. Razlika je ta, da se jaz ne delam norca iz tega, ker pač navijam za svoj klub, ne pa proti drugim. Uživaj v modernem nogometu danes zvečer.
3
0
ti_si_kralj
16.7.2020, 14:15
Berem pa tudi na RTV-ju, da "po pravilih ni roke, če se igralcu žoga odbije v roko od njegovega telesa ali glave". Kolikor je meni znano, to ni čisto res, je pa vredno preverit.
2
0
Prosinecki
16.7.2020, 14:21
Except for the above offences, it is not an offence if the ball touches a player’s hand/arm: • directly from the player’s own head or body (including the foot) • directly from the head or body (including the foot) of another player who is close • if the hand/arm is close to the body and does not make the body unnaturally bigger • when a player falls and the hand/arm is between the body and the ground to support the body, but not extended laterally or vertically away from the body
16.7.2020, 14:54
sem šele zdaj pogledal posnetek. težko sodim. res je, da načeloma od odboju ni roke, je pa res da je imel roko dvignjeno preko ramen. ne vem pa kaj ima v tem primeru prednost.
0
0
Who?
16.7.2020, 18:55
Pa dej nehite že gledat ta fuzbal. Ene in iste blodnje iz leta v leto. Kako se vam da. Da ste tolk kratki, da vidite (sami pri sebi seveda) da je vse zrežiran in da mafija vodi NZS in Lolimpijo/Močvirnike/Žabe/Plastik klub itd, pa še kar ko telički gledate to zaroto. Pa dejte že nekej naredit, da se zadeva spuca in uredi najpoštenejše prvenstvo od poštenih prvenstev na svetu, kjer bo po vseh poštenih pravilih na najbolj pošten način katagorično zmagoval najpoštenejši sveti klub. Kje to spite, da vas ne ukradejo.

12.8.2020, 23:23
Trapasti testi in trapasta korona. Virus pa tak.

5

Potrditev: Zidane prekinja posojo Martina Odegaarda in ga kliče v Madrid

Gonzales
13.8.2020, 0:14
JEbeš znanje o nogometu, če si nogometni portal, glavno da je odegaard danec. LOL

2

Pirlova plača bo sorazmerna njegovemu trenerskemu renomeju

ti povej
13.8.2020, 6:23
in zakaj je lahka vesel? tip je bil tok inteligenten nogometaš da bi ga mogl prost če pride!

6

Žalosten konec za Atalanto: Ni konec, dokler ni konec

1234421
13.8.2020, 7:24
Neymar KRALJ to je to! Atanalta razen parih minut ni mogla praktično nič in zasluženo PSG naprej. NEYMAR GOD! Mpabbe tut kralj.

Standard nogometa v Sloveniji je precej visok. ...več
Nathan Oduwa
"Pirlo je bil trener že kot igralec. Če bi ga moral definirati z eno besedo, bi dejal, da je inteligenten. ...več
Adriano Galliani
Robert Lewandowski ni le najboljši napadalec na svetu, on je celo najboljši nogometaš sveta v vseh segmentih igre. Boljši je tudi od Messija. ...več