3.5.2018, ob 18:00 | Štadion: Športni park v Domžalah | Gledalcev: 400 | Sodnik: Vojko Goričan

Uredništvo 2. maj 2018 0 Komentiraj
Domžale so se pobrale po zadnjem porazu proti Celju in zanesljivo dobile obračun s predzadnjim klubom lige Ankaranom. Zaostanek za Olimpijo znaša le tri točke.
Z nekaj odsotnosti, a vseeno suvereno. Tako so Domžale danes opravile z Ankaranom, ki je že od prve minute lahko uvidel, da nocoj najverjetneje ne bo uspeha. S strelom je v 13. minuti začel Melnjak, potem pa sta poizkušala še Gnezda Čerin in Bizjak. V 27. minuti pa vodstvo domačih, Hodžić je podal v kazenski prostor, Žan Žužek pa je dosegel zadetek. Samo nekaj minut pozneje je bilo vodstvo Domžal dvojno, zadel je Nermin Hodžić. Prvič so se resneje oglasili tudi gostje, in sicer v 40. minuti tekme, streljal je Delgado. Milić je nato posredoval še ob strelu Santosa in Gerca ter pozneje še enkrat ob strelu Santosa.

Drugi polčas je znova s strelom odprl Melnjak, za njim pa sta poizkušala še Gnezda Čerin in strelec prvega gola na tekmi Žužek. Tudi Agim Ibraimi je skušal doseči gol, vendar v 66. minuti ni uspel premagati Bužana. V 82. minuti so Domžalčani zadeli še tretjič, to je storil Shamar Nicholson. Še pred koncem tekme pa 4:0, Lovro Bizjak je realiziral enajstmetrovko po prekršku Jana Pahorja.