SLO | SRB | ENG

Mednarodni nogomet

Bo prizorišče Maribor? Slovenija bo junija igrala prijateljsko tekmo doma, nasprotnik bo reprezentanca, ki zna pripeljati veliko navijačev

Uredništvo 3. februar 2025 10 Komentiraj
Timi Max Elšnik (foto: Mark Dobrilovič)
Slovenija bo junija odigrala prijateljsko tekmo z Bosno in Hercegovino.

Junija meseca Slovenija še ne bo igrala kvalifikacijskih tekem, bo pa zato igrala prijateljske tekme. Natančneje, odigrala bo dve. Prvi nasprotnik bo Luksemburg, s katerim se bo Slovenija pomerila v gosteh. Tekma bo na sporedu 6. ali 7. junija. 

Nogometna zveza Slovenije (NZS) pa je zdaj razkrila še drugega nasprotnika v junijskem terminu. V Slovenijo prihaja Bosna in Hercegovina, tekma bo odigrana 10. junija.

BiH je nazadnje gostovala v Sloveniji leta 2013, takrat je bil selektor Slovenije Srečko Katanec. Slovenija BiH doslej še ni premagala!

NZS prizorišča tekme (Stožice čakajo na prenovo igrišča) še ni sporočila. 

KOMENTARJI

10
tomjaz
3.2.2025, 12:27
Pa kako bodo igrali v Stožicah, če je bila napovedana ob koncu maja, da bodo popolna prenova.
Odgovori Prijavi komentar
0
0
Loko
3.2.2025, 12:29
Naj igrajo v Mariboru. V Ljubljani je treba generalno prenoviti igrišče.
Odgovori Prijavi komentar
3
0
Dragon10
3.2.2025, 12:43
Se strinjam, naj igrajo v Mariboru. Stožiška "zelenica" ima že preveč problemov.
Odgovori Prijavi komentar
1
0
mm93
3.2.2025, 12:56
NE HVALA, naj igrajo na njivi v stožicah ali pa v celju, upam da občina prepove uporabo stadiona centralističnih pičkam, če jim stadion ni dovolj dober da bi gostil tekmovalne tekme proti enemu jebenemu kazakstanu kjer je bila v stožicah zgolj 60% zasedenost, potem tudi za te prijateljske tekme "visokega tveganja" ne rabi biti dovolj dober ko je vaša neplačana škatla v obnovi igrišča, peljite si žabarsko reprezentanco kamorkoli želite v mariboru niste dobrodošli
Odgovori Prijavi komentar
1
1
Dragon10
3.2.2025, 14:14
- Odgovor na komentar osebe mm93 Poglej komentar
Tkole bomo naredil, pri vas naj se odigrajo te bedne male tekmice, dokler ne porihtamo Stožic, potem pa lepo vrnemo reprezentanco v Lj ;)
Odgovori Prijavi komentar
2
1
fredperry
3.2.2025, 16:08
Nimajo kaj igrati v Mariboru, naj si bosance peljejo domov, v Ljubljanu .
Odgovori Prijavi komentar
0
1
BogNogometa#8
3.2.2025, 17:07
- Odgovor na komentar osebe Dragon10 Poglej komentar
Pod Lj misliš Ljubljanograd?
Odgovori Prijavi komentar
0
0
DiBi
3.2.2025, 17:41
- Odgovor na komentar osebe mm93 Poglej komentar
Ja predvsem boš ti pajac razlagal kdo je dobrodošel kje, ker ti debilček zakompleksani si najbolj pomemben člen pri odločanju na katerem terenu bo igrala repka. Neke nepomembne prijateljske se naj igrajo v Živalskem vrtu, pomembne pa logično na Stožicah. Volk sit, koza cela, da ne bodo spet poplave solz frjolčnih.
Odgovori Prijavi komentar
0
1
fredperry
3.2.2025, 19:32
- Odgovor na komentar osebe DiBi Poglej komentar
Ne ne, vse tekme se na igrajo v Ljubljani, derbi navijači potrebujete to, da lahko delate selfije s tujimi zvezdniki . V MB je imela reprezentanca srce pa je banda srpska zaradi lokalnih razprtij vzela dušo in srce reprezentanci .
Odgovori Prijavi komentar
1
0
brihta
3.2.2025, 20:14
Če bo tekma odigrana v ljubljani bo Slovenija gost na svojem stadionu!
Odgovori Prijavi komentar
1
0

ODGOVORI NA KOMENTAR

PREKLIČI
OBJAVI

UREDI KOMENTAR

PREKLIČI
Shrani

Poudarjeno

Ker je Ilicali medijski mogotec in ima v lasti tudi Hull City, sem vseeno pričakoval, da bo zgodba pozitivna. Danes pa na žalost vidimo, da je celo slabše, kot je bilo ob prevzemu. Vsaj kar se rezultatov tiče. ...več
Marinko Galić
Luis Enrique je zares naša največja dragocenost, najboljša, moja najboljša odločitev. Zadnjih 15 let sem se z njim pogovarjal o tem, da bi ga podpisali. Je fantastičen trener, najboljši trener na svetu, pa tudi kot oseba – neverjetno je, kako obvladuje vsakdan, igralce, vse, celo medije, kar v Franciji ni vedno lahko, a on je fantastičen ...več
Nasser Al-Khelaifi
Iskreno rečeno, zgodilo se bo, kar se bo. Velikega vpliva na to nimam. Vem, da so govorice zanimive, ampak osredotočen sem na igrišče. Pogodbo imam, v klubu sem že 12 let. Vedno sem spoštoval pogodbo in jo bom tudi v bodoče. Želim si osvajati lovorike, ki jih še nisem. Besedo ima tudi klub. ...več
Jan Oblak o morebitnem prestopu

Anketa

Kdo bo osvojil naslov svetovnega prvaka?





Vseh glasov: 468
Nogomania.com
Vse ostalo je nepomembno.

Portal www.nogomania.com je eden najbolj obiskanih spletnih portalov s športno vsebino pri nas.

Podaja dnevno sveže vsebine s sveta nogometa in je na spletu prisoten že od leta 2000.