Bijol je sijajno izkoristil vstop s klopi, CSKA je prvi

Uredništvo 29. september 2019 0 Komentiraj
Jaka Bijol je zadnje čase na klopi, danes pa je sijajno izkoristil priložnost. (foto: uradna spletna stran kluba)
Slovenski reprezentančni vezist Jaka Bijol je v vlogi rezervista naredil najbolje, kar je lahko. Ko je dobil priložnost, jo je sijajno izkoristil.
CSKA iz Moskve je vodilni na lestvici ruske lige. Velikan iz prestolnice je na vrh skočil zahvaljujoč današnji zmagi v gosteh pri Uralu, s 3:0. Že v 17. minuti srečanja je za 1:0 zadel Hordur Magnusson. Vodstvo je v 57. minuti podvojil Arnor Sigurdsson. Slovenski reprezentančni vezist Jaka Bijol je pri rezultatu 2:0 v 61. minuti vstopil v igro. Ni pa trajalo dolgo, natančneje štiri minute, ko je Bijol zadel za 3:0.

Za Bijola bo to verjetno pomemben dosežek, saj je v dosedanjem poteku sezone redno rezervist in igral malo. Doslej je v celoti odigral le eno tekmo.