Bezjak zadel, Jagiellonia spet zmagala

Uredništvo 18. marec 2018 0 Komentiraj
(foto: /)
Jagiellonia ostaja vodilna v poljskem prvenstvu. V soboto je premagala še Arko Gdynio, Roman Bezjak pa je zabil gol. V udarni enajsterici je igral tudi Nemanja Mitrović.
Jagiellonia Bialystok drži vodilno pozicijo v poljski ligi. V soboto je s 3:2 premagala Arko Gdynio, bilo pa je zelo napeto. Gostje so namreč dvakrat vodili, nato pa izgubili, ker je Jagiellonia dosegla dva zadetka globoko v sodnikovem podaljšku, v 94. in 95. minuti. Prvi gol ja Jagiellonio na tekmi pa je v 40. minuti dosegel slovenski reprezentančni napadalec Roman Bezjak. Zanj je bil to drugi gol v poljski ligi.

Vseh 90 minut je na igrišču preživel tudi novopečeni reprezentant Slovenije Nemanja Mitrović.