SLO | SRB | ENG

Bundesliga

Bayern ima vse težje težave z besnim branilcem, ki vse bolj odkrito kritizira trenerja

Uredništvo 23. september 2023 1 Komentiraj
Matthijs de Ligt (foto: uradna spletna stran kluba)
Nizozemski branilec Matthijs de Ligt vse težje prikirva gnev, ker pod vodstvom Thomsa Tuchla vse pogostje greje klop za rezervne igralce.

Trener Bayerna iz Munchna Thomas Tuchel je na klopi bavarskega velikana spoznal, kar so spoznali že številni pred njim. 'Diplomacija' v bavarskem klubu igra zelo pomembno vlogo, ob številnih zvezdah pa je tako skoraj neizbežno, da bo katera javno izrazila svoje razočaranje in pri tem za svoje nezadovoljstvo obtožila prav trenerja moštva.

Tuchel ima takšno težavo z zvezdniškim branilcem Matthijsem de Ligtom, ki se je težko sprijaznil z odločitvijo, da je pri selekciji centralnih branilcev trenutno šele na tretjem mestu za Dayotom Upamecanojem in novincem Minom-jaejem Kimom.

Nemški časnik Bild poroča, da je De Ligt po koncu tekme lige prvakov proti Manchester Unitedu takoj zapustil stadion, s čimer je zgolj še potrdil frustracije, katere je nakazal že s svojo nedavno izjavo.

"Zakaj ne igram? Nimam pojma, vprašajte trenerja. Delam vse, kar zahteva od mene, na zadnjih dveh tekmah sem deset minut igral celo v zvezni vrsti," je povedal branilec, za katerega je Bayern plačal kar 67 milijonov evrov.

KOMENTARJI

1
alex
23.9.2023, 13:04
Tole bi moral united izkoristit,če bo igralec želel prestopit.Kim pa dokazuje da je vrhunski igralec škoda da jim ga ni uspelo pripeljat.
Odgovori Prijavi komentar
0
0

ODGOVORI NA KOMENTAR

PREKLIČI
OBJAVI

UREDI KOMENTAR

PREKLIČI
Shrani

Zadnji komentarji


1

Zeljković po porazu z Lillom: Naslednje leto bo Olimpija v evropskih pokalih pokazala boljši obraz

mm92
30.11.2023, 21:02
hahahaha dobra fora, prvo boste morali postati prvaki za to, al je že zmenjeno z NZS da se bo sodlo proti celju in za lolije?? Iz poti ne-prvakov nimate OSNOVNIH ŠANS za uvrstitev v evropo, ker če mislite da lahko izločite fenerbahce s takšno igro kot ste jo kazali proti kvarabagu, v gosteh s ferci, obeh tekmah z lillom, slovanom itd., živite v nekem paralelnem svetu XD

13

Ažbe Jug pred večnim derbijem: Nazadnje smo razveselili Ljudski vrt, naj se v nedeljo ponovi

reddevils
30.11.2023, 20:23
Vidim, da se danes boli zastava Pazite malo, ni bila prva, zagotov pa tudi ne zadnja

28

VIDEO: Andre Onana bi se najraje ugreznil v zemljo, oglejte si njegovo reakcijo po tekmi, za katero bo United moral plačati hud davek

brihta
30.11.2023, 19:46
Solidna prva sezona antonya??? PL 25tekem 4g in 2a (super če si RB), FA 5tekem 1g in 1a(vrhunsko če si drugi RW ). Je pa res, da je imel 100neuspelih driblingov, 20x se je zavrtel okoli z žogo, 85 se je repenčil, 386 je grdo gledal sodnika po njegovi napaki...kot praviš solidno!

2

V Kolnu trdijo, da so trije predstavniki Olimpije v Nemčiji kazensko ovadeni, Ljubljančani obtožbe Nemcev zavračajo

Strossmeier
30.11.2023, 16:30
Najbrz vohas svoje gate... Ce ne smrdijo tvoje gate, pa zagotovo smrdi iz vase klubske uprave, ki si vsako leto napolni zepe s klubskim denarjem, pa si vsi zatiskate oci pred tem dejstvom. Dokazljivo in dokazano in kere vse okoli vas smrdi, se nic ne zgodi in se tudi ne bo...

Poudarjeno

Vsekakor bi sam lahko še igral za Maribor. Lani nisem igral veliko, pa sem bil drugi podajalec lige. Odšel je Vipotnik z 20 goli, Tolić s 15 podajami in 10, 11 goli, pa tudi jaz sem bil vpleten pri 13, 14 golih. Odšli smo igralci, ki smo prinesli 40, 50 golov. V trenutni ekipi pa tako kvalitetnih igralcev ne vidim. Lahko bi pomagal ekipi Maribora. ...več
Rok Kronaveter
Moja prihodnost je povezana z nogometom. Začenjam kot skavt v Interju, moj cilj pa je čez, leto, dva, tri postati trener. Na začetku si želim delati z mladimi, nanje bi rad prenesel svoje znanje in izkušnje, rad bi nekaj tudi vrnil nogometu, saj mi je veliko dal. Želim biti profesionalni trener v velikem klubu. ...več
Samir Handanović
Nočem, da me kdo narobe razume, toda žalostno je. Takšnih tekem ne igraš vsak teden. Veliko se govori, piše po spletu, ljudi pa ni na stadionu, kjer jih potrebujemo. Green Dragons nam stojijo ob strani, pa stalni navijači. kavč selektorji pa so doma. ...več
Matevž Vidovšek o obisku tekem Olimpije

Anketa

Boste odšli na Euro 2024 in tam v živo podpirali Slovenijo?

Vseh glasov: 229
Nogomania.com
Vse ostalo je nepomembno.

Portal www.nogomania.com je eden najbolj obiskanih spletnih portalov s športno vsebino pri nas.

Podaja dnevno sveže vsebine s sveta nogometa in je na spletu prisoten že od leta 2000.