SLO | SRB | ENG

La Liga

Barcelono sem zapustil z osmimi točkami zaostanka, danes zaostajajo za enkrat več

Uredništvo 28. april 2022 2 Komentiraj
Ronald Koeman je Barcelono vodil od avgusta leta 2020 do oktobra 2021. (foto: Getty Images)
Ronald Koeman ni vidi smisla v primerjavi njegove Barcelone in Xavijeve. Nizozemec je spomnil, da španski velikan zdaj še bolj zaostaja za Real Madridom.
Nizozemski trener Ronald Koeman se pri Barceloni še zdaleč ni proslavil, zato je sredi aktualne sezone izgubil delo. Njegovo mesto je prevzel Xavi Hernandez, ki je uspel v relativno kratkem času precej izboljšati podobo ekipe na zelenici, posledično pa Barcelona niza tudi lepše rezultate. Ob Koemanovem odhodu so se mnogi navijači spraševali, če se bo ekipa sploh uvrstila v ligo prvakov.  
 
Danes situacija izgleda precej drugače, Barcelona v La Ligi ta hip zaseda drugo mesto. Ob tem pa drži dejstvo, da ima Real Madrid na tej točki v sezoni na lestvici precej višjo prednost pred katalonskim velikanom, kot jo je imel ob Koemanovem odhodu. Prav to je znova tudi izpostavil nekdanji trener Valencie in Evertona in Ajaxa.
 
“Xavi je izboljšal določene zadeve, kar je precej razumljivo. Vendarle ima Barcelona tri nove napadalce. Ni pa pametno primerjati moje ekipe s trenutno. Ko sem moral jaz zapustiti Barcelono, smo za prvim mestom v La Ligi zaostajali za osem točk. Danes ima Barcelona za Real Madridom praktično še enkrat večji zaostanek, kot smo ga imeli tedaj."

KOMENTARJI

2
Maestro8
28.4.2022, 18:25
Barca je trenutno na 2.mestu, Koeman jo je zapustil na 9.mestu. Res ni primerjave med njim in Xavijem..
Odgovori Prijavi komentar
4
0
tripsi
29.4.2022, 09:06
Kakorkoli se sliši je pa povedal pravilno. Ob zmagah s Xavijem vse skupaj izgleda veliko bolje, kot s Koemanom, ki ga je večkrat rešila individualna kakovost igralcev (največkrat Messi). Ob porazih pa razlike med Koemanom in Xavijem ni. Obema je skupno, da ko ne gre, se začne nabijanje žoge v kazenski prostor v upanju, da bo le nekdo dobil skok. Največja razlika med njima, pa je v tem, da Xavi ne izpostavlja igralcev v negativnem smislu, kot je to počel Koeman. Se pa mora Xavi še precej naučiti in pokazati, da bomo govorili o neki bistveni razliki v kvaliteti med Koemanom in Xavijem.
Odgovori Prijavi komentar
0
0

ODGOVORI NA KOMENTAR

PREKLIČI
OBJAVI

UREDI KOMENTAR

PREKLIČI
Shrani

Zadnji komentarji


5

Odgovor Aljoše Matka na ostre kritike navijačev Celja: Zgovorna fotografija s pripisom

siko
10.2.2025, 19:41
Navijači čist upravičeno robantijo. To kar zdaj kaže Matko je res ena beda. Vprašanje je, kako bi se tekma proti MB obrnila, če bi zadel na prazen gol že na samem začetku tekme. Bojo pa navijači še bolj besni nanj, glede na njegov odziv in to upravičeno!

2

Žan Karničnik: 'To je igra, ki jo želimo igrati, manjkal je samo rezultat'

rretep
10.2.2025, 13:59
Ampak važno, da je igra. Rezultat ni v ospredju, he, he, heee.

2

Aljoša Matko je v Celju postal glavni krivec za neuspehe, Celjski grofje ga podijo iz kluba: 'Konec je, sabotiraš ekipo'

rretep
10.2.2025, 13:56
Zmotno. Preprosto, ne zna; in dokler bo v teku vedno gledal v travo in iskal 4peresno deteljico, bo tako!

1

Sezona popolne afirmacije Benjamina Šeška: Pri 21 letih je zabil že 100 golov!

fredperry
10.2.2025, 13:56
Počasi postaja konstanten strelec, spomlad bo kot kaže njegova, samo tako naprej in mislim da bo končno uspel narediti korak naprej v karieri . Vse dobro in samo samozavestno naprej .

Poudarjeno

Od majhnega sicer navijam za Maribor. To je bilo jasno tudi, ko sem šel v Olimpijo. Če bi na tekmi proti Mariboru imel priložnost, sicer zagotovo ne bi namerno udaril mimo, takšen nisem. Od nogometa živim, sem profesionalec in ni nobenega problema. Sem pa in ostajam navijač Maribora, to pa je jasno. Mogoče bi bilo, ko bom starejši in se bom vrnil v Slovenijo, super zaigrati doma, za Maribor! ...več
Nik Prelec
Ironično je, da v Sloveniji uživam najmanj spoštovanja, čeprav sem v karieri ravno tukaj dosegel največ. V Srbiji, Bolgariji in drugod je drugače, še vedno imam povezave tam. ...več
Slaviša Stojanović
Zagotovo bi Marcela Ratnika priporočil Crveni zvezdi. Mlad je, kvaliteten. Prepričan sem, da ga spremljajo in svetujem jim, da ga spremljajo še naprej. Ima tisto pravo držo in mirnost, kakršno je imel nekoč Marko Elsner, zna tudi dobro igrati, je t.i. build up branilec, ki so danes že na ravni vezistov. Res me spominja na Elsnerja. Njegov pristop do dela je super, za svoja leta ima že kar nekaj izkušenj ...več
Slaviša Stojanović

Anketa

Kdo bo sezono v prvi ligi končal kot prvak?

Vseh glasov: 2528
Nogomania.com
Vse ostalo je nepomembno.

Portal www.nogomania.com je eden najbolj obiskanih spletnih portalov s športno vsebino pri nas.

Podaja dnevno sveže vsebine s sveta nogometa in je na spletu prisoten že od leta 2000.