SLO | SRB | ENG

Premier League

Ange Postecoglou se vrača v Premier League, sedel bo na klop hita prejšnje sezone

Uredništvo 9. september 2025 0 Komentiraj
Ange Postecoglou (foto: Getty Images)
Avstralski trener Ange Postecoglou ni dolgo čakal na ponudbo, ob kateri ni okleval pred ekspresnim povratkom v trenerske vrste.

Nuno Espirito Santo je bil prvi trener, ki je ostal brez službe v novi sezoni angleške Premier League, k temu pa niso botrovali rezultati, temveč predvsem napet odnos z lastnikom klubom Evangelisom Marinakisom.

Čeprav se zdelo, da sta Portugalec in Grk pomirila strasti, je Santo danes ostal brez službe, njegova zamenjava pa je po poročanju angleških medijev že v mestu, in sicer bo za vajeti poprijel 60-letni Avstralec Ange Postecoglou.

Postecoglou je v prejšnji sezoni vodil Tottenham in v prvenstvu osvojil katastrofalno sedemnajsto mesto, kljub temu pa njegovo slovo ni bilo med navijači univerzalno sprejeto z odobravanjem, saj je Tottenham osvojil ligo Europa in se tako osvojil v ligo prvakov.

Postecoglou bo na klopi Foresta po vsej verjetnosti debitiral v soboto, ko ga čaka gostovanje pri Arsenalu.

KOMENTARJI

0
Ta novica še nima komentarjev.

ODGOVORI NA KOMENTAR

PREKLIČI
OBJAVI

UREDI KOMENTAR

PREKLIČI
Shrani

Zadnji komentarji


2

Ni zmogla Barcelona in ni zmogel niti Real Madrid! Španski malček je spet presenetil

mickej
9.11.2025, 21:54
Po 12 tekmah 31 točk. Ne bom preverjal, ampak to je vejretno eden izmed najboljših začetkov v zadnjih 25 letih.

7

Carlo Ancelotti si želi sprememb: 'Liga prvakov tudi letos ni postala nič bolj zanimiva'

MB_Bojan
9.11.2025, 21:27
slab brezvezen eksperiment, ki zmanjšuje vrednost lige prvakov. Neka godlja klubov, ki ne spadajo v krog lige prvakov, razen tega pa je tudi dodatno konferenčna liga za tovrstne ekipe, ki bi bila s tem še močnejša.

1

Albertu Rieri zdaj ni bil všeč slog Brava: 'Če želijo v Evropo, s takšno igro tega ne bodo dosegli'

fredperry
9.11.2025, 21:15
Riera se bo mogel bolj svoji ekipi posvetiti, se mi zdi da zadnje čase niso povsem pri stvari . če se nekdo brani boš pač mogel spremeniti taktiko in mu predati žogo, tako to gre , ali pa pač greš z glavo skozi zid, četudi ne gre ? Zaenkrat imajo srečo da konkurenti kiksajo vred z njimi in da imajo zalogo točk prednosti, dejstvo pa je da so Celjani v prvenstvu padli, da pa igrajo ekipe proti jim bunker je pa logično in temu se bodo morali taktično prilagoditi .

4

Jubilejnih 1000 tekem za Pepa Guardiolo: Manchester City mu je pripravil lepo darilo - razbil je prvake!

mm93
9.11.2025, 21:14
500mil € poleti za borbo za 5. mesto, hahahaha luzerpul umetni si niti lige ne zna kupiti, kot si jo lahko city, smeškoti...brez tistih posranih VAR zmag v 85+ minutah v prvih 5. krogih, bi sedaj bili tam nekje kjer je newcastle.

Poudarjeno

Jean Michael Seri bi se v Barci obnesel. Lahko igra kjerkoli v zvezni vrsti, fantastičen je! Ima DNK Barcelone! Takšnih talentov ne vidimo več. Igra 'kratko, 'dolgo', je taktično inteligenten, lahko strelja od daleč, ima pravi karakter, zna organizirati igro. ...več
Xavi o novi okrepitvi Maribora
Presrečen sem, ker bom del Crvene zvezde tudi v bodoče, upam, da me čaka še veliko zmag in lovorik. Hvala ljudem v klubu, da so mi izkazali zaupanje in v podpis dali novo pogodbo. V Crveni zvezdi se počutim kot doma, moja družina je srečna, upam, da bo tako tudi v bodoče. ...več
Timi Max Elšnik
Lahko rečem, da je Albert Riera še na začetku kariere, ampak je v Celju neverjetno napredoval. Tudi sam vidi, da napreduje. Samozavesten je. Crvena zvezda pa je drugačna od Celja. Tam je pritisk navijačev in širše javnosti, ki si ga je težko predstavljati v Sloveniji. Če nimaš rezultata, si pod vprašajem. Ne vem, če Riera potrebuje to v tej fazi kariere. Morda. Ne želim si, da gre, ker bi Celje izgubilo izjemno kakovostnega trenerja. ...več
Dejan Kelhar

Anketa

Podpirate odločitev selektorja Slovenije Matjaža Keka, da v strokovni štab vključi kar svojega sina Matjaža Keka mlajšega?

Vseh glasov: 5281
Nogomania.com
Vse ostalo je nepomembno.

Portal www.nogomania.com je eden najbolj obiskanih spletnih portalov s športno vsebino pri nas.

Podaja dnevno sveže vsebine s sveta nogometa in je na spletu prisoten že od leta 2000.