26.9.2019, ob 16:00 | Štadion: Športni center Kranj | Sodnik: Asmir Sagrković
Rezultati 11. kroga

Aluminij pokleknil v Kranju

Uredništvo 26. september 2019 0 Komentiraj
Triglav je dokazal, da je še vedno živ. (foto: uradna spletna stran kluba)
Nogometaši Triglava se v boju za obstanek v 1. SNL kljub izrazito slabi rezultatski seriji ne predajajo. Danes so zabeležili veliko zmago proti Aluminiju.
Triglav je spet živ! Dolga in naporna je bila serija slabih rezultatov kranjskega kluba, ki je danes gostil neugodni Aluminij. Kidričani se borijo za visoka mesta, a so v Kranju naleteli na mino.

Prvi del igre na kranjskem stadionu ni navdušil, domača ekipa je igrala malce bolj nevarno, sprožila je nekaj več strelov, a brez tveganja. V 33. minuti je bil nevaren posojeni igralec Olimpije Goran Brkić. Gostje, ki so bili glede na prikazano v tej sezoni favoriti, so v drugem polčasu zaigrali bolje. Prvi je sprožil Leko, a nenatančno. Domača ekipa se je osredotočila na branjenje gola, v 81. minuti pa dobila priložnost za vodstvo. Kontek je v kazenskem prostoru nepravilno zaustavil Žurgo, strel z bele točke pa je realiziral prvi napadalec Triglava Luka Majcen. Triglavani bi tekmo lahko dobili celo z 2:0, a je Žurga malce pred koncem zadel okvir gola.