11.11.2018, ob 18:00 | Štadion: Stadion Matije Gubca | Gledalcev: 400 | Sodnik: David Šmajc

Uredništvo 11. november 2018 2 Komentiraj
Zdi se, da prevetritev Krškega iz pretežno domače ekipe v pravo najemniško vojsko ni obrodila sadov. Krčani so spet izgubili, tokrat proti Aluminiju in so prepričljivo zadnji v ligi.

Po nekaj slabših rezultatih so nogometaši Aluminija v Krškem naleteli na "zrelo" stranko, ki so mu zabili kar tri gole. Tekmeca za boj za obstanek v ligi je že hitro ločil gol razlike, ki ga je v 10. minuti dosegel Rok Kidrič. Gostje so bili v nadaljevanju nevarni še dvakrat, obakrat je zapretil Kidrič, toda rezultat se ni spremenil, na odmor so z minimalno prednostjo odšli nogometaši iz Kidričevega.

Krčani so sicer prišli do izenačenja preko Anteja Vuušića v 68. minuti. Isti igralec bi lahko nekaj minut pozneje zadel še enkrat, a je priložnost zapravil. To je bila napaka, za katero so gostje domačine znali kaznovati. Aluminij je v nadaljevanju dosegel še dva gola, prvega v 79. minuti po napaki Gloverja Tahiraj, drugega pa v 90. minuti Grčič za končnih 3:1.

2
Rockyboy
11.11.2018, 21:19
bravo Krško. Kar tako naprej in boste znova v 2. ligi. Vodstvo kluba je popolnoma brez vizije, se vidi, da klub vodijo agenti in managerji... Lahko bi dali domačim mladim igralcem priložnost, namesto ostarelim, iztrošenim plačancem ter tujcem iz nekonkurenčnih lig
0
0
johny
11.11.2018, 23:04
Oj,joj,joj Krško še najtabolj je bil naš Ejup! Na tribuni je blo slišati; strici iz ozadja vas vodijo- pa še sina na klop kot trenerja, aj,jaj, jaj..sramote pa od nikoder, poprej so tekme nameščali na stavnicah kot igrači potem pa trenerja naštelali v naivno Krško. Človek je naravnost smešen, ekipa, menjave.! O ne, ne,ne mi smo naivni in mi smo smešni, ko na takih tekmah zapravljamo čas.Rošade....slepci. Rockyboy, nekaj bo že držalo, samo ti si bil pa najslabši možni trener....YES
0
0

5

Hazard? Ni Messi, nikoli ne bo dal 40 golov!

BarcelonaMb
26.4.2019, 0:43
Itak da ni Messi ampak je odličen nogometaš ker sam ne more nič naredit ker bi Chelsea potreboval kakšne boljše igralce v vezni liniji igralce ki znajo preigravati.. itd. In tudi v obrambi. Ampak Chelsea brez njega nebi bil tu kjer je zdaj v ekipi so edino par nogometašev ki so dobri to so Hazard, Kante, Kepa in Higuain saj za mene so samo tale igralci najboljši v ekipi.

8

Cavani namignil na odhod, PSG že izbral naslednika

BarcelonaMb
26.4.2019, 0:51
Naj kupijo katerega koli nogometaša ne bodo osvojili Lige Prvakov ker igrajo v preslabi ligi pol pa pridejo v Ligo prvakov takoj izpadejo ker so preslabi za Ligo Prvakov