SLO | SRB | ENG

Mednarodni nogomet

Al Hilal je obupal in trener Jorge Jesus je potrdil: 'Neymar žal ni več na pravem nivoju'

Uredništvo 16. januar 2025 2 Komentiraj
Neymar (foto: Getty Images)
Portugalski trener je presenetil z udarno izjavo in Al Hilal Neymarja ni registriral za drugo polovico sezone v Saudi Pro League.

Vse kaže na to, da je brazilski zvezdnik Neymar že zaključil s kratko epizodo v Savdski Arabiji oz. pri Al Hilalu. Na 32-letnega napadalca se trener Jorge Jesus ne bo zanašal v drugi polovici sezone in to je Portugalec potrdil z naslednjimi zgovornimi besedami: "Neymar žal ne more več igrati na takšnem nivoju, kot smo ga bili vajeni v preteklosti."

Neymar tako ne bo registriran za nastope v prvenstvu Saudi Pro League in to bržkone pomeni, da bo januarja v iskanju novih delodajalcev.

Pri Al Hilalu nekdanji igralec Santosa, Barcelone in Paris Saint-Germaina ni pustil praktično nobenega pečata. Imel je veliko težav s poškodbami, zbral je samo sedem nastopov in dosegel en zadetek, klub pa je zanj odštel kar 90 milijonov evrov (2023). 

Letno je Neymar pri Al Hilalu zaslužil kar 100 milijonov evrov.  Njegovi soigralci so v lanski sezoni osvojili naslov ligaških prvakov, odlično jim gre od nog tudi v aktualni sezoni in jasno je, da Neymarja ne potrebujejo. Jasno pa je tudi to, da zanj že zdaj vlada veliko zanimanja na januarski nogometni tržnici, povezuje se ga predvsem z ligo MLS

Nedavno je Neymar izjavil, si želi z Brazilijo nastopiti na svetovnem prvenstvu leta 2026. Zadnjič jo je zastopal v oktobru leta 2023. 

KOMENTARJI

2
Loko
16.1.2025, 23:16
Nikdar ni bil, pač navaden pozerski padavičar.
Odgovori Prijavi komentar
0
0
Kocka_Mraza
17.1.2025, 01:18
eni fuknemo pol plače samo da lahko damo kaj na mizo, savdijci pa stran mečejo miljarde za ljudi ki sedijo na klopeh. in potem so Hitlerja meli za bedaka
Odgovori Prijavi komentar
1
0

ODGOVORI NA KOMENTAR

PREKLIČI
OBJAVI

UREDI KOMENTAR

PREKLIČI
Shrani

Zadnji komentarji


3

Simon Rožman je vse bližje novi službi! Drugi kandidati odpadajo eden za drugim, zdaj je prečrtan tudi Damir Krznar

loty1825
15.3.2025, 22:57
No ja, na začetku svoje trenerske kariere je bil kar uspešen. V Celju je imel mlado ekipo, primerno za spodnji del lestvice, pa je rekel, saj je vseeno a smo 5. ali 8., zato ne bomo bunkerirali, ampak igrali najbolj napadalen nogomet v ligi za gledalce. In tako je tudi bilo, pa na koncu so bili celo 2. Potem v Domžalah je tudi zelo dobro delal, sploh pa so Domžale pod njim zelo uspešno kosale z odprto igro proti močnejšim nasprotnikom v Evropi. To v marsičem spominja na Riero. S tem da Riera lahko o 2. mestu samo sanja, pa ima ferrari od ekipe proti temu kar je imel takrat Rožman. Tako da ne bi rekel, da rezultatov ni imel nobenih. Mislim pa da je on trener, ki mu usteza bolj delo v klubu, ki razvija mlade in ni pod pritiskom rezultata. Zakaj ga še vedno kličejo resni klubi, kjer mora bit rezultat, pa tudi meni ni jasno. Saj v takšnih okoljih še nikjer ni bil uspešen.

2

Takšno Olimpijo bo težko dohiteti: Zmaji so leteli, niti zelo razpoloženi domači vratar jim ni preprečil veselja

mm93
15.3.2025, 21:33
ja v odlični formi, kar je dokazal predvsem na zadnjem derbiju...10 milijonska prodaja vam ne udie, spet si nabija statistiko proti radomljam in nafti - ker kao maribor ni dal 4 gole radomljam, celje pa kar 9...vsak s 5 minut časa nabije te propadle letošnje radomlje.

Poudarjeno

Moja želja je od nekdaj okusiti angleški nogomet. Vsaj, da bi poizkusil in videl, kako izgleda. Zdi se mi, da je razlika, da je angleška liga nekaj drugačnega. To pravijo tudi igralci, s katerimi sem se pogovarjal, ki so bili tam, pa tudi, če tam niso igrali, bi si želeli nazaj. To je najboljša liga na svetu. ...več
Jaka Bijol
Bil sem četrti, praktično smo bili že v izločilnih bojih lige prvakov. Na koncu so bili deseti. Ne pravim, da sem storil vse prav, ampak rezultati so dokazali, da sem imel prav, predsednik kluba pa ne. V Napoliju mi je bilo všeč vse, od mesta, navijačev, do ekipe. Všeč mi ni bilo le vmešavanje predsednika. ...več
Rudi Garcia o Aureliu De Laurentiisu
Ironično je, da v Sloveniji uživam najmanj spoštovanja, čeprav sem v karieri ravno tukaj dosegel največ. V Srbiji, Bolgariji in drugod je drugače, še vedno imam povezave tam. ...več
Slaviša Stojanović

Anketa

Kdo bo sezono v prvi ligi končal kot prvak?

Vseh glasov: 3733
Nogomania.com
Vse ostalo je nepomembno.

Portal www.nogomania.com je eden najbolj obiskanih spletnih portalov s športno vsebino pri nas.

Podaja dnevno sveže vsebine s sveta nogometa in je na spletu prisoten že od leta 2000.