Hvaležen sem vsem nekdanjim trenerjem našega kluba, ampak Luis Enrique je zelo poseben. Kot trener, kot človek, fantastičen je. Najboljši trener na svetu je. Opravlja izjemno delo s to mlado ekipo. Hvaležen sem tudi vsem igralcem, ki so kdaj nosili dres našega kluba, ta zmaga je tudi zanje. Vsak je prispeval svoj delež v tem projektu.
...več