SLO | SRB | ENG

Mednarodni nogomet

Signal, da bo ostal brez dela? Nepriljubljeni selektor Belgije se ni udeležil žreba kvalifikacij za svetovno prvenstvo

Uredništvo 14. december 2024 0 Komentiraj
Domenico Tedesco (foto: Getty Images)
Belgija na Euru ni navdušila, v ligi narodov je pogorela, povrh tega pa se je selektor sprl še z vratarjem Thibautom Courtoisom. Čas za menjavo?

Že dlje časa se zdi, da Domenico Tedesco hodi po tankem ledu. Belgija pod njegovim vodstvom ne navdušuje, sprl se je z zvezdniškim vratarjem Thibautom Courtoisom, tudi na evropskem prvenstvu v Nemčiji je javnost od izbrane vrste pričakovala bistveno več. V Belgiji so vse bolj prepričani, da bo 39-letni Tedesco že kmalu izgubil delo.

Prvi signal je morda lahko tudi to, da se Tedesco sploh ni udeležil žreba, ki je določil kvalifikacijske skupine za uvstitev na svetovno prvenstvo.

Tedescova prihodnost bo ultimativno odvisna od Vincenta Mannaerta, novopečenega tehničnega direktorja, ki bo zadolžen tudi za imenovanje selektorjev v različnih selekcijah belgijske reprezentance. Mannaert je z delom uradno začel s prvim decembrom.

ligi narodov je Belgija letos pogorela. V šestih krogih je zabeležila samo eno zmago, enkrat je remizirala ter trikrat doživela poraz.

 

KOMENTARJI

0
Ta novica še nima komentarjev.

ODGOVORI NA KOMENTAR

PREKLIČI
OBJAVI

UREDI KOMENTAR

PREKLIČI
Shrani

Zadnji komentarji


5

Odgovor Aljoše Matka na ostre kritike navijačev Celja: Zgovorna fotografija s pripisom

siko
10.2.2025, 19:41
Navijači čist upravičeno robantijo. To kar zdaj kaže Matko je res ena beda. Vprašanje je, kako bi se tekma proti MB obrnila, če bi zadel na prazen gol že na samem začetku tekme. Bojo pa navijači še bolj besni nanj, glede na njegov odziv in to upravičeno!

2

Žan Karničnik: 'To je igra, ki jo želimo igrati, manjkal je samo rezultat'

rretep
10.2.2025, 13:59
Ampak važno, da je igra. Rezultat ni v ospredju, he, he, heee.

2

Aljoša Matko je v Celju postal glavni krivec za neuspehe, Celjski grofje ga podijo iz kluba: 'Konec je, sabotiraš ekipo'

rretep
10.2.2025, 13:56
Zmotno. Preprosto, ne zna; in dokler bo v teku vedno gledal v travo in iskal 4peresno deteljico, bo tako!

1

Sezona popolne afirmacije Benjamina Šeška: Pri 21 letih je zabil že 100 golov!

fredperry
10.2.2025, 13:56
Počasi postaja konstanten strelec, spomlad bo kot kaže njegova, samo tako naprej in mislim da bo končno uspel narediti korak naprej v karieri . Vse dobro in samo samozavestno naprej .

Poudarjeno

Imam ambicije, da bi zaigral v ligi prvakov in v angleški Premier League. Upam, da mi bo to uspelo. ...več
Jaka Bijol
Zagotovo bi Marcela Ratnika priporočil Crveni zvezdi. Mlad je, kvaliteten. Prepričan sem, da ga spremljajo in svetujem jim, da ga spremljajo še naprej. Ima tisto pravo držo in mirnost, kakršno je imel nekoč Marko Elsner, zna tudi dobro igrati, je t.i. build up branilec, ki so danes že na ravni vezistov. Res me spominja na Elsnerja. Njegov pristop do dela je super, za svoja leta ima že kar nekaj izkušenj ...več
Slaviša Stojanović
Od majhnega sicer navijam za Maribor. To je bilo jasno tudi, ko sem šel v Olimpijo. Če bi na tekmi proti Mariboru imel priložnost, sicer zagotovo ne bi namerno udaril mimo, takšen nisem. Od nogometa živim, sem profesionalec in ni nobenega problema. Sem pa in ostajam navijač Maribora, to pa je jasno. Mogoče bi bilo, ko bom starejši in se bom vrnil v Slovenijo, super zaigrati doma, za Maribor! ...več
Nik Prelec

Anketa

Kdo bo sezono v prvi ligi končal kot prvak?

Vseh glasov: 2528
Nogomania.com
Vse ostalo je nepomembno.

Portal www.nogomania.com je eden najbolj obiskanih spletnih portalov s športno vsebino pri nas.

Podaja dnevno sveže vsebine s sveta nogometa in je na spletu prisoten že od leta 2000.