Olimpija je izgubila pomembnega igralca in sicer je moštvo zapustil hrvaški vezist Danijel Miškić, ki bo kariero nadaljeval v Rusiji pri novopečenem prvoligašu Orenburgu. Pri Olimpiji je ostal dve sezoni.
3

Miškić: Vse imamo v svojih rokah

10.5.2018
Vezist Olimpije Danijel Miškić obžaluje zapravljeno priložnost v Velenju, a vendarle soigralce opominja na to, da imajo zmaji v bitki za naslov vse vajeti še vedno v svojih rokah.
0

14.3.2018
Vezist Olimpije Danijel Miškić se je v zadnjih tednih specializiral za posebne zadetke. Po izjemnem golu Aluminiju je danes še mojstrsko izvedel prosti strel proti Rudarju.
1

Miškić: Težko nas bo ustaviti

14.3.2018
Olimpija bo imela po spodrsljaju Maribora priložnost da prvakom pobegne na sedem točk razlike. Po dveh zmagah na začetku pomladi v ljubljanski slačilnici na primanjkuje optimizma.
2

7.3.2018
Hrvaški vezist Danijel Miškić je nekaj minut pred koncem srečanja proti Aluminiju z velike razdalje dosegel izjemen zadetek in potrdil veliko zmage Olimpije s 5:1.
0

14.5.2017
Danijel Miškić je na včerajšnjem obračunu proti Domžalam lepo zadel iz prostega strela in zmaje tik pred koncem polčasa popeljal v vodstvo z 2:1.
0

Elsner: Zmagal je kolektiv

1.12.2016
Olimpija je bila na zaledeneli zelenici domačih Stožic po dveh zadetkih v prvem polčasu na poti proti zanesljivi zmagi nad Celjem, a na koncu trpela. Trener Luka Elsner je videl veliko napredka.
5

Kronaveter nared do ponedeljka

30.7.2016
Olimpija bo v lov na tretjo zaporedno zmago na začetku nove sezone Prve lige Telekom Slovenije lahko krenila tudi z Rokom Kronavetrom. Prvi posameznik šampionske sezone naj bi bil nared za tekmovalni "debi".
40

Uradno: Miškić v Olimpiji

25.7.2016
Osvežitve potrebna zvezna vrsta Olimpije je danes dobila novo okrepitev. Triletno pogodbo je z Ljubljančani podpisal hrvaški vezist Danijel Miškić, ki v prestolnico prihaja iz vrst ligaškega tekmeca Celja.
8

Miškić na poti k zmajem

23.7.2016
Hrvaški vezist Danijel Miškić, ki je letošnjo sezono začel v majici Celja, bo kariero nadaljeval v vrstah aktualnih državnih prvakov. Olimpija bo z njim zaostrila konkurenco v srednji vrsti.