
Chris Wood (foto: Getty Images)
Zablestel je z novim hattrickom, potem pa je bil zamenjan in se odpravil do tribune z navijači ter polepšal dan skupini otrok. Sledila je kazen.
Nova Zelandija se je sinoči pošteno znesla. S kar 7:0 je odpravila Fiji. To ni presenečenje in prejšnji dve tekmi je dobila celo z 8:1 ter 8:0. Je pa bilo nekoliko presenetljivo, ko je Chris Wood dobičl rumeni karton, pa čeprav ni bil več na zelenici. Ni imel predolgega jezika na klopi za rezerviste ali pa kaj takšnega. Šlo je za precej bolj nedolžno zadevo.
Chris Wood, kultni napadalec Nottingham Foresta, je sinoči prispeval hattrick, v 62. minuti pa je bil zamenjan in posvetil se je navijačem.
Odpravil se je na tribuno, se podružil z navijači reprezentance in otrokom delil avtograme. Zelo simpatični prizori, ki pa jih glavni sodnik srečanja ni spregledal. Ko se je Wood vrnil na klop za rezerviste, mu je delivec pravice takoj pokazal karton rumene barve.
Izkušeni Wood se nad tem ni pretirano pritoževal, potezo sodnika je pospremil z nasmeškom na obrazu in tekmo na klopi gledal do konca.