Prestopi
0

Selektor Kostarike degradiral službo selektorja: Odstopil, ker mu je bilo dolgčas!

5.9.2019
Selektor Kostarike Gustavo Matosas je po manj kot letu dni zapustil reprezentančno klop, saj je ugotovil, da je delo selektorja reprezentance neznansko dolgočasno in neproduktivno.
2

Švica z remijem naprej

27.6.2018
Svetovno prvenstvo 2018
Švica gre skupaj z Brazilijo v izločilne boje svetovnega prvenstva. Skupinski del je sklenila z remijem proti živi Kostariki, ki je izid 2:2 iztržila v tretji minuti sodnikovega podaljška. Avtogol je dosegel Sommer.
15

Brazilija v podaljšku strla Kostariko

22.6.2018
Brazilija je v drugem polčasu uprizorila pravi juriš proti vratom Kostarike, zapravila kup priložnosti, na koncu pa vendarle zdržala pritisk in v sodnikovem podaljšku zabila dva gola. Prvič zadel Neymar, drugič Coutinho.
10

Kolarov s torpedom potopil Kostariko

17.6.2018
Srbija je dobila uvodno tekmo na svetovnem prvenstvu v Rusiji. Za zmago proti reprezentanci Kostarike v Samari je s prostega strela v 56. minuti zadel kapetan Aleksandar Kolarov.
0

Želimo znižati zaostanek

14.10.2017
La Liga
Strateg madridskega Reala Zinedine Zidane je napovedal, da bo pazil na poškodovanega vratarja Keylorja Navasa, brez katerega se španski prvaki podajajo v bližnji Getafe.
0

Kinsmann že nevarno blizu odstrelu

16.11.2016
Porazu z Mehiko je sledil še polom s Kostariko in selektor ZDA Jürgen Klinsmann se z varovanci že pošteno poigrava z živci ameriške nogometne zveze in navijačev.
9

Ogorčeni Navas napovedal tožbe

31.10.2014
Vratar madridskega Reala Keylor Navas se je v izjavi za javnost odzval na škandal v domovini, kjer so razkrili, da je za njim vohunilo več agentov preiskovalnega sodišča.
2

Čeprav je junak, je odšel

25.7.2014
Skupaj so slavili zgodovinski uspeh, a ko so se skupaj usedli za isto mizo, niso našli skupnega jezika. In Jorge Luis Pinto je kljub uspehu postal nekdanji selektor Kostarike.
1

Trpeli, a so srečni

6.7.2014
Selektor Kostarike Jorge Luis Pinto po izpadu s svetovnega prvenstva priznava, da trpi, vendar poudarja, da je na svojo ekipo izjemno ponosen.
53

Drugi vratar nizozemski junak!

6.7.2014
Nizozemski selektor Louis Van Gaal je v 121. minuti zamenjal vratarja in Tima Krula izstrelil med nizozemske junake letošnjega mundiala. Do enajstmetrovk Kostarika s tisoč življenji.