Liga Prvakov

Čeferin: Prezgodaj je za VAR v ligi prvakov
Aleksander Čeferin se s sistemom VAR ne želi zaleteti. Liga prvakov in Euro ga bosta verjetno sčasoma dobila, toda v prihodnji sezoni ga v ligi prvakov najverjetneje še ne bo. Pierluigi Collina uživa Čeferinovo podporo.
Čeferin: Prezgodaj je za VAR v ligi prvakov
UEFA obsoja grožnje sodniku Oliverju
Žreb lige prvakov: Real je naletel na Bayern!
Ob 13:00: Žreb polfinala lige prvakov
Agnelli: Collina dela proti italijanskim klubom
ANKETA
Kdo bo osvojil naslov slovenskega državnega prvaka?

TEKME
LESTVICA
EKIPE
Skupinski del
DATUM URA PRIZORIŠČE
12.09. 20:45 Estadio da Luz Benfica Benfica 1:2 CSKA Moskva CSKA Moskva
12.09. 20:45 Old Trafford Manchester Utd. Manchester Utd. 3:0 Basel Basel
27.09. 20:45 St. Jakob's Park Basel Basel 5:0 Benfica Benfica
27.09. 20:45 Arena CSKA CSKA Moskva CSKA Moskva 1:4 Manchester Utd. Manchester Utd.
18.10. 20:45 Arena CSKA CSKA Moskva CSKA Moskva 0:2 Basel Basel
18.10. 20:45 Estadio da Luz Benfica Benfica 0:1 Manchester Utd. Manchester Utd.
31.10. 20:45 St. Jakob's Park Basel Basel 1:2 CSKA Moskva CSKA Moskva
31.10. 20:45 Old Trafford Manchester Utd. Manchester Utd. 2:0 Benfica Benfica
22.11. 18:00 Arena CSKA CSKA Moskva CSKA Moskva 2:0 Benfica Benfica
22.11. 20:45 St. Jakob's Park Basel Basel 1:0 Manchester Utd. Manchester Utd.
05.12. 20:45 Estadio da Luz Benfica Benfica 0:2 Basel Basel
05.12. 20:45 Old Trafford Manchester Utd. Manchester Utd. 2:1 CSKA Moskva CSKA Moskva
DATUM URA PRIZORIŠČE
12.09. 20:45 Allianz Arena Bayern Munchen Bayern Munchen 3:0 Anderlecht Anderlecht
12.09. 20:45 Celtic Park Celtic Celtic 0:5 Paris SG Paris SG
27.09. 20:45 Parc des Princes Paris SG Paris SG 3:0 Bayern Munchen Bayern Munchen
27.09. 20:45 Constant Vanden Stock Stadium Anderlecht Anderlecht 0:3 Celtic Celtic
18.10. 20:45 Constant Vanden Stock Stadium Anderlecht Anderlecht 0:4 Paris SG Paris SG
18.10. 20:45 Allianz Arena Bayern Munchen Bayern Munchen 3:0 Celtic Celtic
31.10. 20:45 Parc des Princes Paris SG Paris SG 5:0 Anderlecht Anderlecht
31.10. 20:45 Celtic Park Celtic Celtic 1:2 Bayern Munchen Bayern Munchen
22.11. 20:45 Constant Vanden Stock Stadium Anderlecht Anderlecht 1:2 Bayern Munchen Bayern Munchen
22.11. 20:45 Parc des Princes Paris SG Paris SG 7:1 Celtic Celtic
05.12. 20:45 Allianz Arena Bayern Munchen Bayern Munchen 3:1 Paris SG Paris SG
05.12. 20:45 Celtic Park Celtic Celtic 0:1 Anderlecht Anderlecht
DATUM URA PRIZORIŠČE
12.09. 20:45 Stamford Bridge Chelsea Chelsea 6:0 Qarabag Qarabag
12.09. 20:45 Olimpico Roma Roma 0:0 Atletico Madrid Atletico Madrid
27.09. 18:00 Bakı Olimpiya Stadionu Qarabag Qarabag 1:2 Roma Roma
27.09. 20:45 Estadio Wanda Metropolitano Atletico Madrid Atletico Madrid 1:2 Chelsea Chelsea
18.10. 18:00 Tofiq Bəhramov adına Qarabag Qarabag 0:0 Atletico Madrid Atletico Madrid
18.10. 20:45 Stamford Bridge Chelsea Chelsea 3:3 Roma Roma
31.10. 20:45 Estadio Wanda Metropolitano Atletico Madrid Atletico Madrid 1:1 Qarabag Qarabag
31.10. 20:45 Olimpico Roma Roma 3:0 Chelsea Chelsea
22.11. 18:00 Tofiq Bəhramov adına Qarabag Qarabag 0:4 Chelsea Chelsea
22.11. 20:45 Estadio Wanda Metropolitano Atletico Madrid Atletico Madrid 2:0 Roma Roma
05.12. 20:45 Stamford Bridge Chelsea Chelsea 1:1 Atletico Madrid Atletico Madrid
05.12. 20:45 Olimpico Roma Roma 1:0 Qarabag Qarabag
DATUM URA PRIZORIŠČE
12.09. 20:45 Nou Camp Barcelona Barcelona 3:0 Juventus Juventus
12.09. 20:45 Karasikakis Olympiacos Olympiacos 2:3 Sporting Lizbona Sporting Lizbona
27.09. 20:45 Estadio Jose Alvalade Sporting Lizbona Sporting Lizbona 0:1 Barcelona Barcelona
27.09. 20:45 Allianz Stadium Juventus Juventus 2:0 Olympiacos Olympiacos
18.10. 20:45 Allianz Stadium Juventus Juventus 2:1 Sporting Lizbona Sporting Lizbona
18.10. 20:45 Nou Camp Barcelona Barcelona 3:1 Olympiacos Olympiacos
31.10. 20:45 Estadio Jose Alvalade Sporting Lizbona Sporting Lizbona 1:1 Juventus Juventus
31.10. 20:45 Karasikakis Olympiacos Olympiacos 0:0 Barcelona Barcelona
22.11. 20:45 Allianz Stadium Juventus Juventus 0:0 Barcelona Barcelona
22.11. 20:45 Estadio Jose Alvalade Sporting Lizbona Sporting Lizbona 3:1 Olympiacos Olympiacos
05.12. 20:45 Nou Camp Barcelona Barcelona 2:0 Sporting Lizbona Sporting Lizbona
05.12. 20:45 Karasikakis Olympiacos Olympiacos 0:2 Juventus Juventus
DATUM URA PRIZORIŠČE
13.09. 20:45 Ljudski vrt Maribor Maribor 1:1 Spartak Moskva Spartak Moskva
13.09. 20:45 Anfield Liverpool Liverpool 2:2 Sevilla Sevilla
26.09. 20:45 Ramon Sanchez Pizjuan Sevilla Sevilla 3:0 Maribor Maribor
26.09. 20:45 Lužniki Spartak Moskva Spartak Moskva 1:1 Liverpool Liverpool
17.10. 20:45 Lužniki Spartak Moskva Spartak Moskva 5:1 Sevilla Sevilla
17.10. 20:45 Ljudski vrt Maribor Maribor 0:7 Liverpool Liverpool
01.11. 20:45 Anfield Liverpool Liverpool 3:0 Maribor Maribor
01.11. 20:45 Ramon Sanchez Pizjuan Sevilla Sevilla 2:1 Spartak Moskva Spartak Moskva
21.11. 18:00 Lužniki Spartak Moskva Spartak Moskva 1:1 Maribor Maribor
21.11. 20:45 Ramon Sanchez Pizjuan Sevilla Sevilla 3:3 Liverpool Liverpool
06.12. 20:45 Ljudski vrt Maribor Maribor 1:1 Sevilla Sevilla
06.12. 20:45 Anfield Liverpool Liverpool 7:0 Spartak Moskva Spartak Moskva
DATUM URA PRIZORIŠČE
13.09. 20:45 De Kuijp Feyenoord Feyenoord 0:4 Manchester City Manchester City
13.09. 20:45 Donbass Arena Šahtar Šahtar 2:1 Napoli Napoli
26.09. 20:45 San Paolo Napoli Napoli 3:1 Feyenoord Feyenoord
26.09. 20:45 City of Manchester Stadium Manchester City Manchester City 2:0 Šahtar Šahtar
17.10. 20:45 City of Manchester Stadium Manchester City Manchester City 2:1 Napoli Napoli
17.10. 20:45 De Kuijp Feyenoord Feyenoord 1:2 Šahtar Šahtar
01.11. 20:45 San Paolo Napoli Napoli 2:4 Manchester City Manchester City
01.11. 20:45 Donbass Arena Šahtar Šahtar 3:1 Feyenoord Feyenoord
21.11. 20:45 City of Manchester Stadium Manchester City Manchester City 1:0 Feyenoord Feyenoord
21.11. 20:45 San Paolo Napoli Napoli 3:0 Šahtar Šahtar
06.12. 20:45 De Kuijp Feyenoord Feyenoord 2:1 Napoli Napoli
06.12. 20:45 Donbass Arena Šahtar Šahtar 2:1 Manchester City Manchester City
DATUM URA PRIZORIŠČE
13.09. 20:45 Red Bull Arena RB Leipzig RB Leipzig 1:1 Monaco Monaco
13.09. 20:45 Estadio do Dragao Porto Porto 1:3 Bešiktaš Bešiktaš
26.09. 20:45 Vodafone Arena Bešiktaš Bešiktaš 2:0 RB Leipzig RB Leipzig
26.09. 20:45 Stade Louis II Monaco Monaco 0:3 Porto Porto
17.10. 20:45 Stade Louis II Monaco Monaco 1:2 Bešiktaš Bešiktaš
17.10. 20:45 Red Bull Arena RB Leipzig RB Leipzig 3:2 Porto Porto
01.11. 18:00 Vodafone Arena Bešiktaš Bešiktaš 1:1 Monaco Monaco
01.11. 20:45 Estadio do Dragao Porto Porto 3:1 RB Leipzig RB Leipzig
21.11. 18:00 Vodafone Arena Bešiktaš Bešiktaš 1:1 Porto Porto
21.11. 20:45 Stade Louis II Monaco Monaco 1:4 RB Leipzig RB Leipzig
06.12. 20:45 Red Bull Arena RB Leipzig RB Leipzig 1:2 Bešiktaš Bešiktaš
06.12. 20:45 Estadio do Dragao Porto Porto 5:2 Monaco Monaco
DATUM URA PRIZORIŠČE
13.09. 20:45 Santiago Bernabeu Real Madrid Real Madrid 3:0 APOEL APOEL
13.09. 20:45 Wembley Stadium Tottenham Tottenham 3:1 Borussia Dortmund Borussia Dortmund
26.09. 20:45 Signal Iduna Park Borussia Dortmund Borussia Dortmund 1:3 Real Madrid Real Madrid
26.09. 20:45 GSP APOEL APOEL 0:3 Tottenham Tottenham
17.10. 20:45 GSP APOEL APOEL 1:1 Borussia Dortmund Borussia Dortmund
17.10. 20:45 Santiago Bernabeu Real Madrid Real Madrid 1:1 Tottenham Tottenham
01.11. 20:45 Signal Iduna Park Borussia Dortmund Borussia Dortmund 1:1 APOEL APOEL
01.11. 20:45 Wembley Stadium Tottenham Tottenham 3:1 Real Madrid Real Madrid
21.11. 20:45 GSP APOEL APOEL 0:6 Real Madrid Real Madrid
21.11. 20:45 Signal Iduna Park Borussia Dortmund Borussia Dortmund 1:2 Tottenham Tottenham
06.12. 20:45 Santiago Bernabeu Real Madrid Real Madrid 3:2 Borussia Dortmund Borussia Dortmund
06.12. 20:45 Wembley Stadium Tottenham Tottenham 3:0 APOEL APOEL
Osmina finala
DATUM URA PRIZORIŠČE
13.02. 20:45 Allianz Stadium Juventus Juventus 2:2 Tottenham Tottenham
13.02. 20:45 St. Jakob's Park Basel Basel 0:4 Manchester City Manchester City
14.02. 20:45 Estadio do Dragao Porto Porto 0:5 Liverpool Liverpool
14.02. 20:45 Santiago Bernabeu Real Madrid Real Madrid 3:1 Paris SG Paris SG
20.02. 20:45 Allianz Arena Bayern Munchen Bayern Munchen 5:0 Bešiktaš Bešiktaš
20.02. 20:45 Stamford Bridge Chelsea Chelsea 1:1 Barcelona Barcelona
21.02. 20:45 Ramon Sanchez Pizjuan Sevilla Sevilla 0:0 Manchester Utd. Manchester Utd.
21.02. 20:45 Donbass Arena Šahtar Šahtar 2:1 Roma Roma
06.03. 20:45 Anfield Liverpool Liverpool 0:0 Porto Porto
06.03. 20:45 Parc des Princes Paris SG Paris SG 1:2 Real Madrid Real Madrid
07.03. 20:45 White Hart Lane Tottenham Tottenham 1:2 Juventus Juventus
07.03. 20:45 City of Manchester Stadium Manchester City Manchester City 1:2 Basel Basel
13.03. 20:45 Old Trafford Manchester Utd. Manchester Utd. 1:2 Sevilla Sevilla
13.03. 20:45 Olimpico Roma Roma 1:0 Šahtar Šahtar
14.03. 18:00 Vodafone Arena Bešiktaš Bešiktaš 1:3 Bayern Munchen Bayern Munchen
14.03. 20:45 Nou Camp Barcelona Barcelona 3:0 Chelsea Chelsea
Četrtfinale
DATUM URA PRIZORIŠČE
03.04. 20:45 Ramon Sanchez Pizjuan Sevilla Sevilla 1:2 Bayern Munchen Bayern Munchen
03.04. 20:45 Allianz Stadium Juventus Juventus 0:3 Real Madrid Real Madrid
04.04. 20:45 Nou Camp Barcelona Barcelona 4:1 Roma Roma
04.04. 20:45 Anfield Liverpool Liverpool 3:0 Manchester City Manchester City
10.04. 20:45 Olimpico Roma Roma 3:0 Barcelona Barcelona
10.04. 20:45 City of Manchester Stadium Manchester City Manchester City 1:2 Liverpool Liverpool
11.04. 20:45 Allianz Arena Bayern Munchen Bayern Munchen 0:0 Sevilla Sevilla
11.04. 20:45 Santiago Bernabeu Real Madrid Real Madrid 1:3 Juventus Juventus
OSTALE NOVICE Več novic...
Dvoboj Bayerna in Reala Nizozemcu Kuipersu
8
23.4.2018 | Evropski pokali
Evropska nogometna zveza (UEFA) je za obračun Bayerna in Reala v polfinalu lige prvakov delegirala izkušenega nizozemskega sodnika Bjorna Kuipersa.
Barcelona na nori tekmi izločila City
5
21.4.2018 | Evropski pokali
Barcelona je na neverjetni tekmi polfinala mladinske lige prvakov s 5:4 premagala Manchester City in se bo v velikem finalu tega tekmovanja pomerila z londonskim Chelseajem.
Salah: Vsi si zaslužimo zmagati
0
21.4.2018 | Evropski pokali
Favorit za zmago v glasovanju za najboljšega posameznika sezone v Premier League, Liverpoolov Mohamed Salah, je pohvalil svoje tekmece in jim zaželel zmago.
Polfinale dražji od finala
0
21.4.2018 | Evropski pokali
Analiza cen vstopnic za polfinalne in finalni tekmi v Ligi prvakov in Ligi Europa razkrivajo, da se najbolje godi navijačem münchenskega Bayerna.
Čeferin: Prezgodaj je za VAR v ligi prvakov
10
18.4.2018 | Evropski pokali
Aleksander Čeferin se s sistemom VAR ne želi zaleteti. Liga prvakov in Euro ga bosta verjetno sčasoma dobila, toda v prihodnji sezoni ga v ligi prvakov najverjetneje še ne bo. Pierluigi Collina uživa Čeferinovo podporo.
UEFA obsoja grožnje sodniku Oliverju
62
16.4.2018 | Evropski pokali
Evropska nogometna zveza (UEFA) je po grožnjah in žaljivkah, ki jih je prejel sam in tudi njegova žena, stopila v bran angleškemu sodniku Michaelu Oliverju, ki je sodil na razvpiti tekmi med Realom in Juventusom.
Bayern nad Real brez Vidala
14
16.4.2018 | Evropski pokali
Bayern se bo Reala v polfinalu lige prvakov najverjetneje moral lotiti brez borbenega vezista Artura Vidala, ki mora na manjši operativni poseg.
Stoičkov: Ni dvoma, to je enajstmetrovka
11
14.4.2018 | Evropski pokali
Zapriseženi "anti-madridista", Bolgar Hristo Stoičkov, ne vidi razlogov za polemike o tem, ali je Medhi Benatia storil prekršek nad Lucasom Vazquezom ali ne. "To je čista enajstmetrovka," pravi Bolgar.
UEFA ne bo kaznovala Ramosa
24
13.4.2018 | Evropski pokali
Španska Marca poroča, da branilec Reala iz Madrida Sergio Ramos ne bo kaznovan, čeprav si je zadnje minute četrtfinalnega obračuna z Juventusom ogledal v "tehnični coni".
Žreb lige prvakov: Real je naletel na Bayern!
83
13.4.2018 | Evropski pokali
V polfinalu lige prvakov bomo priče dvema izjemnima dvobojema. Žreb, ki ga je izvedel Andrij Ševčenko, je določil, da se bosta udarila Bayern in Real Madrid ter Liverpool in Roma!