Če bi moral izpostaviti trenerja, za katerega mi je žal, da odšel iz Maribora, bi nedvomno izbral Anteja Šimundžo. Je domačin, pozna klub, mesto, ljudi. Zna z igralci. Ima izkušnje in avtoriteto. Vsem igralcem je vedno dal vedeti, kaj je Maribor, tudi tujcem, to je zelo pomembno. Dober vodja je, to je dokazal in tudi zdaj je uspešen v svojem poljskem klubu.
...več