Novice

1

Cluj ob 24 točk

4.2.2015
Romunska nogometna zveza je CFR Cluju, trenutno drugo uvrščeni ekipi romunskega prvenstva, zaradi neobvladljivih dolgov odvzela kar 24 točk.
3

Devet tekem za pet zobov

1.3.2013
Portugalski branilec Cadu, ki je na tekmi romunskega prvenstva izbil pet zob članu Vasluija Živku Milanovu, bo odslužil devet tekem prepovedi igranja.
10

Skalp Uniteda ni zadostoval

6.12.2012
Romunski Cluj je z evrogolom Brazilca Luis Alberta slavil na Old Traffordu, a navkljub velikemu skalpu Manchester Uniteda zaradi zmage Galatasaraya obstal na tretjem mestu.
0

Portugalec uničil Portugalce

20.11.2012
Portugalec Rui Pedro je s hat-trickom v prvem polčasu odločil obračun med Clujom in Brago, po katerem je slednja dokončno zasedla zadnje mesto v skupini.
3

Podkupovanje v Ligi prvakov?

12.11.2012
Romunski in turški mediji poročajo o sumu, da je bil obračun četrtega kroga Lige prvakov med Clujem in Galatasarayjem nameščen. Turki so slavili s 3:1.
0

Galatasaray spet v igri

7.11.2012
Galatasaray je s hat-trickom Buraka Yilmaza v gosteh zasluženo s 3:1 ugnal romunski Cluj in močno popravil svoje možnost za preboj v naslednji krog tekmovanja.
0

Reja na klopi CFR Cluja?

24.10.2012
CFR Cluj išče novega trenerja, Ioan Andone se je moral posloviti dan po remiju v Ligi prvakov proti Galatasarayu. Bo vajeti romunskega prvaka prevzel Edy Reja?
1

Galatasarayu ne gre in ne gre

23.10.2012
Turški prvak Galatasaray tudi v tretjem poskusu ni dočakal prve zmage v Ligi prvakov. Na razmočenem igrišču je proti Cluju iztržil le točko in verjetno zapravil zadnje možnosti za preboj.
0

Reja v pogovorih s Clujem

10.10.2012
Edoardo Reja je v svoji trenerski karieri vodil že kar nekaj klubov, a še nobenega v Romuniji. To se bo morda spremenilo, zanj se namreč zanima Cluj.
12

Van Persie rešuje rdeče vrage

2.10.2012
Manchester United v Romuniji ni navdušil, vendar se je zahvaljujoč novi odlični predstavi Robina Van Persieja domov vrnil s tremi točkami in drugo zaporedno zmago.
PRIKAŽI VEČ NOVIC

Ronald je bil vedno precej iskren glede svojih želja in vsi vemo, da želi nekega dne postati trener Barcelone. ...več
Nico-Jan Hoogma
Proti Mariboru je vedno napeto. Bili smo res dobri, čestitam fantom. Od prve minute naprej so igrali dobro tekmo, do konca. Popustili niso niti, ko je Maribor izenačil. V takšnih primerih je običajno težko, saj tekmec dobi psihološko prednost. Odlično smo odprli drugi polčas, fantom res čestitam, vesel sem zanje, za navijače, za vse ljudi v klubu. ...več
Almir Sulejmanović
Vsako nedeljo bi na tekmi amaterjev lahko našel tri takšne, kot je Maguire. ...več