Premier League

Pochettino: Od želje elite do trenerja, ki se bori za svojo službo

Uredništvo 6. oktober 2019 2 Komentiraj
Mauricio Pochettino na klopi Tottenhama preživlja hudo krizo. (foto: /)
Trener Tottenhama Mauricio Pochettino je po blamaži v Brightonu prvič odkrito spregovoril o možnosti, da bi zaradi slabih rezultatov ostal brez službe.
Mauricio Pochettino ima za seboj najslabši teden, odkar je leta 2014 sedel na klop Tottenhama. Sredi tedna je doživel katastrofalen poraz proti Bayernu, ki je spisal nove črne mejnike v zgodovini angleškega udejstvovanja v evropskih pokalih, blamažo proti Bavarcem pa je dopolnil še v prvenstvu, kjer je doživel visok poraz v Brightonu z 0:3.

Trener, ki je bil v zadnjem letu dni želja velikanov kova Reala iz Madrida in Manchester Uniteda, preživlja krizo, v Brightonu pa je prvič spregovoril tudi o možnosti, da zaradi slabih rezultatov izgubi službo.

"Ne skrbi me. Skrbi me življenje, ne nogomet. Nogomet je igra, v kateri včasih zmaguješ, včasih izgubljaš. Naš problem je bil v tem, da smo veliko zmagovali in prejemali same pohvale. Na zadnjih dveh tekmah se je zgodilo nekaj, kar je težko sprejeti. Ne želim pa preveč filozofirati oziroma govoriti na način, ki ne bi pomagal ničemur. V nogometu je treba biti močan in pogumen. Treba je znati pokazati obraz tudi kadar stvari ne grejo po želeni poti," je povedal Argentinec.

Bruhanus
6.10.2019, 23:06 (popravljeno 6.10.2019, 23:08)
Če je kdo tu kaj kriv, je uprava Tottenhama ter navijači, obojni dajejo direktivo kdo mora igrati, kdo pa ne. Lani niso kupili prav nobenega igralca, letos tudi ne nekaj, prodali pa so Super-Sub Llorenteja, glavnega vezista zadnje linije podarili Atletiku, Lucasa Mouro, ki pa je lani bil glavni zaslužen da je ta klub sploh prišel v finale, pa se po sili drži na klopi zato ker morejo igrati štandardni ljubljenčki ALA poškodovani izven forme Kane, ki se je v Ang reprezentanci posral že mnogokrat. Tottenham sploh nima nobene druge možnosti za trenerja, ker prvo kot prvo, nekih preverjeno dobrih trenerjev ni na tržišču, potem pa še kdo pri zdravi pameti bi šel trenirat to greznico, ki ti ne ponuja ničesar.
0
1

2

Tito81
6.7.2020, 11:24
Pa kako potrditev neki... Bajde, Pihler in Mešanović nimajo kaj delat v prvi postavi!

7

Tavares je bil Jakirovićev joker, Maribor se je rešil v sodnikovem podaljšku

Tito81
6.7.2020, 11:29
Olimpija je v zadnjih 5 tekmah v zadnjih minutah prisla do zmage na dveh tekmah... Tko pač je... Fuzbal se igra 90 minut

5

Zidane o očitkih o pristranskem sojenju: Zaslužimo si in zahtevamo spoštovanje

Loko
6.7.2020, 11:41
O challengih jaz trobim že od začetka VAR-a. Vsak trener/manager/selektor bi moral imeti na voljo 2 challenga na polčas, ki nista "prenosljiva" v drugi polčas. Če v prvem polčasu trener ne izkoristi nobenega challenga, potem ima v drugem polčasu na voljo nova 2, ne pa 4 ali 3, ki bi ju "prenesel" iz prvega polčasa. V primeru podaljškov ima trener na voljo 2 challenga v celotnem 30 minutnem podaljšku (15+15 minut). Če oba porabi že v prvih 15 minutah, potem ostane brez challengov. A je pri UEFA res tak problem to pogruntat! Na ta način bi bile tekme precej bolj poštene in VAR bi res dobil smisel!

2

lpoko126
6.7.2020, 11:49
A on pade kot da bi ga ustrelu.....hahaha komedija

Še dolgo želim igrati na najvišjih ravneh. Zase ne vidim nobenih meja. ...več
Robert Lewandowsi
Barcelona je eden največjih klubov na svetu in biti del česa takšnega je največ, kar lahko dosežeš kot nogometaš. ...več
Miralem Pjanić
Ponavljam, da se je v zvezi s sistemom VAR v Španiji vse spremenilo, odkar je Florentino Perez januarja osebno poklical Luisa Rubialesa in se mu pritožil glede sojenja. To je storil 20 minut po Realovi tekmi. To je škandalozno, nedopustno in neprimerno. To je neposreden pritisk na sodnike in sojenje. ...več