4.8.2019, ob 17:30 | Štadion: Rajko Štolfa Sežana | Gledalcev: 850 | Sodnik: Aleksandar Matković

Uredništvo 4. avgust 2019 0 Komentiraj
Branko Ilić je bil zamenjan ob polčasu, zaenkrat se v dresu Domžal še ni izkazal. (foto: pigac.si)
Domžale so precej okrepile svoje moštvo, a še naprej ne kažejo dobrih iger. Danes so znova pokazale ranljivost, kar je izkoristil Tabor iz Sežane.

Domačini so že na uvodu srečanja nakazali ambicije. V šesti minuti je prvi sprožil Sikimić, Sorčan je bil na mestu. Samo nekaj minut pozneje pa je vratar Domžal klonil, z glavo ga je premagal Antonio Azinović. Domžale so kljub okrepljeni ekipi v tej sezoni, pripeljale so kar sedem novih igralcev, znova pokazale precej ranljivosti, v 14: minuti pa zaostale že za dva gola, ko je zadel Predrag Sikimić. Primorci so iskali še enajstmetrovko, ko je Ilić s hrbta potisnil Bongonguija. Gostje so bili v prvem polčasu z izjemo strela Nicholsona nenevarni.

V drugem polčasu so nogometaši Tabora uspešno branili svojo prednost. Tilen Klemenčič je v 75. minuti sicer znižal zaostanek, kaj več pa Domžalčanom ni uspelo storiti. Še več, Tabor je bil spet nevaren, Babić in Sikimić pa se nista znašla. Vseeno je Sežana prišla do velike zmage, Domžale pa na drugi strani do hudega udarca.