SLO | SRB | ENG

Mednarodni nogomet

Memphis Depay prepričuje Neymarja: 'Govorila sva, z veseljem bi bil njegov soigralec!'

Uredništvo 4. december 2024 0 Komentiraj
Memphis Depay (foto: Getty Images)
Nekdanji član Barcelone in Manchester Uniteda je s prestopom v Brazilijo našel nov zagon in obudil kariero. Bo enako storil tudi Neymar?

Nizozemski napadalec Memphis Depay je letos poleti presenetil, ko je izbral prestop v Brazilijo in postal igralec Corinthiansa. Zaenkrat gre nekdanjemu članu Barcelone dobro od nog, s soigralci pa se v prvenstvu nahaja na sedmem mestu. Ob tem ne gre spregledati, da je Corinthians v seriji šestih zaporednih zmag. Ob tem je dosegel 16 golov.

V pogovoru z brazilskimi novinarji je priznal, da bi rad moči združil z brazilskim zvezdnikom Neymarjem, ki se že dlje spogleduje s povratkom.

Neymarja se sicer povezuje predvsem s Santosom, kjer je tudi začel kariero, toda z Memphisom se zelo dobro razumeta, poleg tega pa je Nizozemec pojasnil, da ima Neymar tako ali tako še veliko drugih prijateljev, ki pesti stiskajo za kultni Corinthians.

"Sem ga povabil? Ney dobro ve, kaj sem mu rekel (smeh)! Podrobnosti bodo ostale med nama, seveda pa je Neymar zelo pomemben za to državo. Še vedno je zvezdnik, ki lahko Brazilijo na svetovnem prvenstvu daleč pripelje in z veseljem bi bil njegov soigralec pri Corinthiansu. Vem, da prihaja iz Santosa, toda vem tudi to, da je veliko njegovih ljudi Corinthianov! Dobro se razumeva, najbolj pomembno pa je to, da bo srečen. Kjerkoli bo igral."

Neymar je član Al Hilala, toda redno je imel težave s poškodbami zato je igral izredno malo, pogodba pa mu bo potekla s koncem sezone.
 

 
 

 

 

KOMENTARJI

0
Ta novica še nima komentarjev.

ODGOVORI NA KOMENTAR

PREKLIČI
OBJAVI

UREDI KOMENTAR

PREKLIČI
Shrani

Zadnji komentarji


5

Odgovor Aljoše Matka na ostre kritike navijačev Celja: Zgovorna fotografija s pripisom

siko
10.2.2025, 19:41
Navijači čist upravičeno robantijo. To kar zdaj kaže Matko je res ena beda. Vprašanje je, kako bi se tekma proti MB obrnila, če bi zadel na prazen gol že na samem začetku tekme. Bojo pa navijači še bolj besni nanj, glede na njegov odziv in to upravičeno!

2

Žan Karničnik: 'To je igra, ki jo želimo igrati, manjkal je samo rezultat'

rretep
10.2.2025, 13:59
Ampak važno, da je igra. Rezultat ni v ospredju, he, he, heee.

2

Aljoša Matko je v Celju postal glavni krivec za neuspehe, Celjski grofje ga podijo iz kluba: 'Konec je, sabotiraš ekipo'

rretep
10.2.2025, 13:56
Zmotno. Preprosto, ne zna; in dokler bo v teku vedno gledal v travo in iskal 4peresno deteljico, bo tako!

1

Sezona popolne afirmacije Benjamina Šeška: Pri 21 letih je zabil že 100 golov!

fredperry
10.2.2025, 13:56
Počasi postaja konstanten strelec, spomlad bo kot kaže njegova, samo tako naprej in mislim da bo končno uspel narediti korak naprej v karieri . Vse dobro in samo samozavestno naprej .

Poudarjeno

Se pa v nogometu lahko stvari hitro obrnejo. Veseli me, da ko se obrnejo v pozitivo, lahko rečem, da je Omar Marmoush zdaj igralec Manchester Cityja. Bila sva skupaj v drugi ekipi Wolfsburga. Takrat ni imel vozniškega dovoljenja, pa se je vozil z menoj. Super fant, vesel sem zanj. ...več
Blaž Kramer o Omarju Marmushu
Ne vem, zakaj nisem igral več. Imel sem težave s poškodbo, na koncu pa se je trener odločil za druge igralce. Nisem ogorčen zaradi tega, sem pa razočaran. V Crveno zvezdo sem prišel, da bi igral ligo prvakov, odigral pa sem le eno tekmo. Če pa pogledam s pozitivne strani, sem uresničil svoje sanje in za Crveno zvezdo zaigral v ligi prvakov. ...več
Vanja Drkušić o Crveni zvezdi
Škoda je tiste poškodbe, ki sem jo staknil pri Olimpiji. Imel sem opcije in to kar lepe, Olimpija me sicer ni želela pustiti na Ciper in v podobne lige. Torino je bil skorajda 'done deal', potem pa mi je počila tetiva. Ampak v življenju je vse za nekaj dobro. Ne vem, mogoče sem pa zato ostal normalen, sem družinski človek, rad imam nogomet, cenim zdravje. ...več
Nemanja Mitrović

Anketa

Kdo bo sezono v prvi ligi končal kot prvak?

Vseh glasov: 2531
Nogomania.com
Vse ostalo je nepomembno.

Portal www.nogomania.com je eden najbolj obiskanih spletnih portalov s športno vsebino pri nas.

Podaja dnevno sveže vsebine s sveta nogometa in je na spletu prisoten že od leta 2000.