SLO | SRB | ENG

Liga prvakov: Kdo pa drug? Mladi Jude Bellingham je še enkrat več rešil Real Madrid!

Uredništvo 20. september 2023 1 Komentiraj
Jude Bellingham je v odsotnosti Viniciusa postal gonilna sila Real Madrida! (foto: Getty Images)
Španski velikan se je nocoj precej namučil na svojem stadionu proti gostom iz Nemčije, potem pa ga je v izdihljajih z dramatičnim golom še enkrat več rešil Jude Bellingham.

Real Madrid in Union Berlin v prvem polčasu na kultnem stadionu Santiago Bernabeu nista uprizorila bleščeče predstave, kar je bilo seveda precej po godu gostom iz Nemčije. Madridčani posesti niso uspeli pretvoriti v izrazite priložnosti. Na drugi strani je bil Union v uvodnih minutah nevaren, potem pa so se ohladili in Real je hitro zagospodaril, najlepši dve priložnosti pri domačih pa je zapravil Joselu.

Zgodaj v nadaljevanju je Real pritisnil na plin in nanizal nekaj priložnosti, toda Rodrygo je zadel vratnico, strel Camavinge pa je švignil mimo vrat. Španci so pridno pritiskali dalje in vse bolj je dišalo po golu, toda čas se je hitro iztekal. Joselu je v 83. minuti zapravil novo priložnost po podaji Bellinghama. Potem pa šok za Berlinčane, ki so bili z eno nogo že na točki - angleški zvezdnik Jude Bellingham je zabil za 1:0!

Zadetek je padel v zadnjih sekundah, Real Madrid je v dramatičnem slogu prišel do vseh treh točk proti hrabremu Unionu!