22.10.2019, ob 21:00 | Štadion: Georgios Karaiskakis | Gledalcev: 31.670 | Sodnik: Danny Makkelie (NIZ)

Uredništvo 22. oktober 2019 0 Komentiraj
Bayern je danes zakorakal konkretno proti osmini finala lige prvakov. Tretja tekma mu je prinesla tretjo zmago, a po pričakovanju v Pireju ni bilo lahko.

0

9

Premier League: United v navalu, do lige prvakov ga loči le še točka

jonibravo
10.7.2020, 7:53
To je penal sano za united, kot ze mnogi letos ... kljub VARu :) ampak lepo je da malo upanja dobite :)

2

Olimpija z gladko zmago konkretno beži Mariboru, Vukušić je v neverjetni formi

marjank
10.7.2020, 7:56
Če Maribor zmaga ali igra s Celjem neodločeno in Olimpija premaga Aluminij.lahko rečem,da bo Prvak!

1

Maribor toliko porazov ni doživel že deset let

Igor
10.7.2020, 8:31
Mb ima prveč ex igralcev Olimpije, ki so očitno še vedno vsaj malo zeleni, bivši igralci Mb v Olimpiji pa so se odpovedali vijolični barvi 100%

14

Maribor je doživel katastrofo in z enim korakom izstopil iz boja za naslov

miha12
10.7.2020, 8:39
@DraganePiksi Dobro, to je tudi bullshit. Zaho je v zadnji sezoni pripeljal kronavetra, vancaša in mitroviča. Vsi so za slovenske razmere vhunski igralci, zakaj pa tega ne kažejo v naši ekipi pa je vprašanje za stroko (čeprav imajo vsi trije dobro sezono, gledano skozi celotno sezono). Zamerim pa zahotu podaljševanje z mešanoviči, pripeljal je tudi nekaj škarta (pirič, mula, peričič) in pa najpomembnejše, v napadu ni menjave\konkurence za malega.

Klub je naš in z njim lahko počnemo, kar hočemo in nihče nam tega ne more preprečiti. ...več
Kim Lim, hči lastnika Valencie Petra Lima
Menim, da VAR ni težava Barcelone, njena glavna težava je nizka kakovost nogometa, ki ga igra. ...več
Rivaldo
Ponavljam, da se je v zvezi s sistemom VAR v Španiji vse spremenilo, odkar je Florentino Perez januarja osebno poklical Luisa Rubialesa in se mu pritožil glede sojenja. To je storil 20 minut po Realovi tekmi. To je škandalozno, nedopustno in neprimerno. To je neposreden pritisk na sodnike in sojenje. ...več