SLO | SRB
3.9.2021, ob 17:00 | Štadion: Fazanerija | Gledalcev: 1.200 | Sodnik: Alen Borošak

Uredništvo 15. avgust 2021 0 Komentiraj
Mura in Radomlje sta uspela odigrati slabo uro prvenstvenega obračuna, potem pa je sodnik Alen Borošak po dvajsetih minutah sklenil, da tekmo zaradi močne nevihte zaključi.
Mura je odigrala prvo tekmo po veliki evropski zmagi proti Žalgirisu, ta pa se izšla po načrtih ne v športnem ne v vremenskem vidiku. Sodnik Alen Borošak je v 59. minuti zaradi močne nevihte prekinil tekmo, po dvajsetih minutah pa je zaradi konkretno razmočene zelenice dosodil konec tekme. Preostanek tekme bo tako odigran naknadno oziroma ob prvem prostem terminu, ki ga bo določila Nogometna zveza Slovenije.

Do prekinitve je imela Mura sicer precej težav, saj je bil rezultat ob prisilnem premoru 2:2, kar ne ustreza aktualnim prvakov, ki so v državnem prvenstvu še vedno brez zmage.

Radomlje so povedle že v prvi minuti srečanja, ko je po podaji Zabukovnika zadel Hrvat Ivan Šarić, izenačenje pa je sledilo dvanajst minut kasneje, ko je po podaji Matica Maruška v polno zadel Mitja Lotrič, ki je tako dosegel še svoj drugi zadetek v  sezoni. Gostje so ponovno povedli v 34. minuti, ko se je po kotu izkazal Saša Varga, tik pred koncem polčasa pa je padel še en zadetek, ki ga je dosegel Amadej Maroša.