21.7.2019, ob 18:00 | Štadion: Fazanerija | Sodnik: Slavko Vinčić
4 : 3 83' Miha Kancilija
Rezultati 2. kroga

Mura si je na evropsko rano prilepila obliž

Uredništvo 21. julij 2019 2 Komentiraj
Fazanerija je danes spremljala še eno zanimivo srečanje, gledalci so uživali v zadetkih in tudi v zmagi domače ekipe. Bravo je po dveh krogih še brez točk.
Prvi polčas na Fazaneriji je bil razburljiv. Gostje so že v četrti minuti zapretili preko Krcića, samo dve minuti pozneje pa je bil nevaren še Agboyi. Matko Obradović je v 20. minuti pobral žogo iz svoje mreže, ko je zadel Alojša Matko. Veselje Brava ni trajalo dolgo, že minuto pozneje je Mura izenačila preko Luke Šušnjare. Luka Bobičanec je v 30. minuti zadel vratnico, samo nekaj minut za tem pa je zadel v polno in za vodstvo črno-belih.

Hitro po začetku drugega polčasa je Mura povišala vodstvo, drugi gol na tekmi je dosegel Šušnjara. Bravo pa se ni dal. V 50. minuti je Matko z drugim golom znižal zaostanek. V 71. minuti je priložnost za hat-trick zapravil. Upi gostov na kaj več kot poraz so se končali v 74. minuti, ko je za 4:2 zadel Žan Karničnik. Sedem minut pred koncem tekme je padel še zadnji, sedmi gol danes, dosegel ga je mladi up Brava Miha Kancilija