17.7.2021, ob 20:15 | Štadion: | Sodnik:
0 : 3 60' Dino Stančič
1. krog - vsi rezultati

Mura je obrambo naslova začela s hudim porazom

Uredništvo 17. julij 2021 3 Komentiraj
Sezona se je komajda začela in Mura je resda sredi kvalifikacij za ligo prvakov, toda današnji poraz je Prekmurcem prizadejal hud udarec.
Resda so med dvema kvalifikacijskima krogoma za ligo prvakov, toda Muraši si česa takšnega ne bi smeli privoščiti! V prvem krogu nove sezone 1. SNL, ki jo prvič v svoji zgodovini začenjajo kot branilci naslova, so gladko izgubili.

Prekmurci so sicer zgodaj zapretili Primorcem na Fazaneriji, toda gostje so zadeli. V deseti minuti je Dino Stančić po podaji Ndzengueja zadel za 1:0. Domači so v 25. minuti poizkušali preko reprezentanta Koutra, a neuspešno. Tudi Maroša je bil v priložnosti, vendar niti on ni uspel spremeniti izida.

V drugem polčasu je Mura iskala priključek, a ga ni našla, Koprivec namreč ni klonil. Je pa še dvakrat danes klonil Obradović. V 57. minuti je Marko Krivičič uspešno realiziral enajstmetrovko, nekaj minut za njim pa je Stančić z drugim golom dneva poskrbel za izid 3:0. Tekma se je z njim tudi zaključila.

18.7.2021, 15:58
Čiribiribela reče. Kupi si TV in tipkovnico s šumniki. Res so po sreči bili prvaki, a ne hejtaj.
0
0
Mourinho
18.7.2021, 17:39
Mura včeraj vsekakor ni igrala na "visoki ravni" kot želi Ante. Dobiti doma 3 komade? Sramota! Vsa čast Sežancem, ki se niso ustrašili "velike" Mure!
0
0

1

Christophe Galtier je že na predstavitvi povedal, kaj v Parizu čaka Neymarja

Baksuz
5.7.2022, 15:34
z NICEJEM je osvojil peto mesto ali z NICO ?????

8

Sky trdi: Bayern kvari posel Chelseaju, po Maneju lovi še eno zvezdo

alex
5.7.2022, 14:45
Ma ja jst chelsea še razumem,dobili so nove lastnike.Rabli bojo kak mesec ,dva da se organizirajo.Pol bomo pa vidli,veliko bo odvisno kake ljudi bojo postavil.Jst bi večino pustil isto, sej so delal dobro.Pri unitedu je bil bankir športni direktor,15 let pa se še niso zorganiziral kot je treba.Američani pridejo prat denar pa cuzat klube,nimajo teh pravih športnih ambiciji z redkimi izjemami.Drugače pa se chelsea za Ronalda zanima,zgleda bo res šel.Sm ga baje united noče prodat angleškemu klubu.

Lahko mi rečete, da sem slab trener, ampak ljubezni do kluba mi pa zagotovo ne morete očitati. V Ljubljano sem prišel, da klub vrnemo tja, kjer je nekoč že bil. Moram reči, da nisem še nikoli deloval z večjimi lažnivci in prevaranti, pa sem ogromno let že v tem poslu kot igralec in kot trener. ...več
Robert Prosinečki o Adamu Deliusu
Nič nimam proti Bayernu, saj je to velik klub, ampak liga za Maneja ni izziv. Zabijal bo gole, Bayern ves čas zmaguje s 5:0, vnaprej je jasno, kdo bo prvak. To ni izziv. Sedel bo v svoj naslanjač, prižgal cigareto in za Bayern bo igral v tretji prestavi. Zapravil bo dve najboljši leti kariere- ...več
Dean Saunders
Spoštujem Real Madrid, ampak Kylian Mbappe se tako ni odločil zaradi denarja. Ponudba Reala je bila boljša od naše. Izbral je PSG, do zadnjega trenutka sploh nismo govorili o denarju. Zainteresiran je bil za projekt, nogomet in šport. Je Parižan, je Francoz, želel je ostati tukaj in zastopati svoje mesto, državo, ni pošteno, da se grdo govori o njem. ...več