0 : 3
1 : 3

Mura: Vid Šumenjak, Klemen Šturm, Jan Gorenc (od 46. Tio Cipot), Gregor Balažic, Amar Beganović, Matic Maruško, Samsondin Ouro (od 78. Niko Kasalo), Mirlind Daku, Luka Bobičanec, Kai Cipot, Mihael Klepač.Maribor: Menno Bergsen, Nemanja Mitrovič, Martin Milec, Gregor Sikošek (od 73. Ignacio Guerrico), Max Watson, Rok Kronaveter (od 57. Nino Žugelj), Jan Repas, Djordje Ivanović (od 90. Aleks Pihler), Antoine Makoumbou, Marko Alvir, Ognjen Mudrinski (od 58. Rok Sirk).

(Foto: pigac.si)

Maribor je v Murski Soboti sam odločil o svoji usodi. Muro je takoj pritisnil, od prve minute. Mudrinski je že v tretji minuti zadel prečko! Domači so nastopili oslabljeni, na golu pa je stal komaj 17-letni vratar Šumenjak. Slednji je dobro branil svoj gol. Po kar nekaj nevarnih akcijah je uspel preživeti dobrih 40 minut.

Nato pa je klonil. Zadel je, po podaji Makambouja, Rok Kronaveter. Ta gol je Mariboru odprl pot.

Takoj na začetku drugega polčasa je takoj "zagrmelo". Milec in Mudrinski sta povišala prednost Maribora na 3:0. Niti avtogol branilca Mitrovića Muri, ki se je sicer borila in bila tudi nevarna, ni ponudil kaj več kot le časten poraz.

Maribor je naposled slavil in vknjižil svojo 16. prvenstveno zvezdico.